فهرست مطالب این مقاله

خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان با قیمت فرش سجاده ای کارخانه، فرش سجاده سرمه‌ای سلطان

فهرست مطالب این مقاله

خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان با قیمت فرش سجاده ای کارخانه

خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان با قیمت فرش سجاده ای کارخانه از سایت ثریا کویر به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد. فرش سجاده سرمه‌ای طرح سلطان از جمله طرح‌های دوست داشتنی و زیبای ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این سجاده فرش مسجدی جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان فرش مسجد رضوان را نام برد.

به منظور خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های سجاده فرش مساجد محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش سجاده‌ای ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی سلطان سرمه‌ای

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی سجاده فرش مسجد طرح سلطان جهت خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان

شرکت تولیدی سجاده فرش مسجد ثریای کویر کاشان جهت خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان با قیمت فرش سجاده ای کارخانه این طرح از فرش سجاده‌ای مسجد را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

خرید اینترنتی سجاده فرش کاشان (سلطان سبز)

خرید اینترنتی فرش سجاده ای کاشان (سلطان آبی)

خرید اینترنتی فرش مسجد کاشان (سلطان قرمز روناسی)

خرید اینترنتی فرش محرابی کاشان (سلطان قهوه‌ای)

ابعاد و قیمت فرش سجاده‌ای مساجد به منظور خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان

شرکت فرش مسجد ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش مسجدی جهت خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان

کیفیت نخ فرش سجاده کاشان طرح سلطان سرمه‌ای:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی:

بافت فرش محرابی مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش مسجد طرح سلطان شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم سجاده فرش کاشان:

سجاده فرش کاشان رنگ سرمه‌ای سلطان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای مساجد ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش سجاده ای مساجد:

 ابعاد فرش سجاده‌ای مساجد برای هر رول سجاده فرش محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش سجاده کاشان طرح سلطان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده‌ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش مسجد ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش سجاده کاشان طرح سلطان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مسجد مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت خرید اینترنتی فرش سجاده مسجد کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی مسجد مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش مسجد طرح سلطان

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش محرابی طرح سلطان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده کاشان با طرح سلطان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.