فهرست مطالب این مقاله

خرید فرش سجاده رنگ سرمه‌ای، سجاده فرش طرح آسایش به قیمت فرش سجاده ای کارخانه

فهرست مطالب این مقاله

خرید فرش سجاده رنگ سرمه‌ای طرح آسایش از کارخانه

خرید فرش سجاده رنگ سرمه‌ای از سایت ثریا کویر کاشان به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد. سجاده فرش کاشان طرح آسایش از جمله طرح‌های محبوب با زمینه‌ی شلوغ به حساب می‌آید. این فرش مسجدی جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین طرح‌های فرش سجاده‌ی محرابی مشابه می‌توان فرش مسجد رضوان و ثریا را نام برد.

به منظور خرید فرش سجاده مسجد رنگ سرمه‌ای طرح آسایش بهتر است بدانید که این طرح جزو پرفروشترین طرح‌های فرش سجاده‌ای کاشان محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و یکدستی را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از سایر طرح‌های زیبای فرش مسجد ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی سرمه‌ای رنگ آسایش

دیگر رنگ‌بندی‌های این طرح سجاده‌ی نمازخانه‌ای به منظور خرید فرش سجاده رنگ سرمه‌ای آسایش

شرکت تولیدی فرش سجاده‌ی ثریا کویر جهت خرید فرش سجاده رنگ سرمه‌ای با قیمت کارخانه این طرح از فرش مسجد را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه، مصلی، حسینیه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

خرید فرش سجاده ای رنگ آبی (طرح آسایش)

خرید سجاده فرش رنگ سبز (طرح آسایش)

خرید فرش محرابی مسجد رنگ گردویی (طرح آسایش)

خرید فرش مسجد رنگ قرمز (طرح آسایش)

ابعاد و قیمت سجاده فرش کاشان به منظور خرید فرش سجاده مسجد

فرش سجاده ای کاشان ثریا کویر مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد، نمازخانه ها، حسینیه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت جنس نخ، تعداد شانه و تراکم سجاده‌ی نمازخانه‌ای جهت خرید فرش سجاده مسجد

کیفیت جنس نخ فرش مسجدی طرح آسایش:

جنس نخ به کار رفته در این طرح فرش نماز صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت سجاده فرش ثریا کویر:

بافت سجاده فرش مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش نمازخانه‌ای طرح آسایش شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم فرش محرابی مسجد:

سجاده فرش محرابی رنگ سرمه‌ای طرح آسایش در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای محرابی مساجد

ابعاد فرش محرابی مسجد:

 ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش سجاده‌ی مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش طرح سجاده کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی سجاده‌ی مسجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش نماز محرابی طرح آسایش در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت خرید اینترنتی فرش سجاده کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش مسجد محرابی طرح آسایش

نمونه مسجد مفروش شده با سجاده فرش کاشان طرح آسایش

در اینجا یک نمونه مسجد مفروش شده از فرش سجاده‌ای کاشان با طرح آسایش را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش مسجد و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

نمونه‌ی مسجد شبیه سازی شده با طرح سجاده‌ی آسایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *