فرش مسجدی ثریاکویر کاشان

به سایت فرش سجاده ثریا کویر کاشان خوش آمدید.

مایه افتخار ماست که در زینت بخشیدن مساجد و نمازخانه‌های شما سهمی داریم.

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان از بزرگترین تولیدکنندگان فرش مسجد یا سجاده فرش در ایران می‌باشد. این شرکت در شهرستان کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران، با کوله باری از تجربه، فعالیت خود را به طور تخصصی بر روی طراحی و بافت فرش سجاده‌ای آغاز نموده است.

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است که با استفاده از مدرنترین ماشین آلات بافندگی نظیر وان‌دویل بلژیک، تکسیما و شونهر آلمان و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه سهمی در مفروش نمودن مساجد و نمازخانه های کشور داشته باشد. این شرکت با آمیختن هنر اصیل ایرانی و ذوق و سلیقه‌ی امروزی در طراحی نقشه های فرش سجاده ای مساجد و همچنین با در نظر گرفتن فرهنگ‌های مختلف مردم ایران زمین، توانسته جایگاه ویژه‌ای در صنعت تولید فرش مساجد به دست آورد.

شرکت فرش ثریا کویر کاشان همچنین در زمینه‌ی صادرات سجاده فرش به خارج از کشور به خصوص حوزه‌ی خلیج فارس پا به عرصه گذاشته است و به عنوان کارآفرینی نمونه در کشور فعال می‌باشد.

ویژگی‌های فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان

تولیدکننده‌ی برتر فرش سجاده ای

شرکت سجاده فرش ثریاکویر کاشان، به عنوان تولیدکننده ی تخصصی و حرفه ای انواع فرش سجاده و فرش مسجد در پنج سال گذشته شناخته شده است.

صادرکننده ی موفق فرش سجاده ای

از افتخارات دیگر سجاده فرش ثریا کویر کاشان، صادرکردن انواع فرش سجاده به خارج از کشور به خصوص حوزه‌ی خلیج فارس می‌باشد.

نصب و اجرای فرش مسجد با بهترین کیفیت

نیروهای نصاب ما در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می‌شوند تا نصب، برش،دوردوزی و اجرای فرش‌های سجاده‌ای را با ظرافت تمام انجام دهند.

تنوع در رنگ

رنگ‎بندی در طراحی فرش سجاده ای نیاز به تخصص دارد که فرش ثریا کویر کاشان با ارادئه ی رنگ های متنوع سجاده فرش، در نشاط بخش بودن اماکن متبرکه، نقش به سزایی دارد.

تنوع در طرح

از ویژگی‌های مهم فرش سجاده ثریاکویرکاشان، طراحی های خلاقانه و به روز سجاده فرش و همچنین در نظر داشتن فرهنگ‌های مختلف مردم ایران زمین می‌باشد.

شست و شوی آسان

مقاومت،کیفیت و جنس سجاده فرش ثریاکویر کاشان به گونه ای است که شست و شوی فرش های سجاده ای را برای شما ساده و سریع خواهد نمود.