فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرشی – فرش سجاده‌ای مسجد بدون محراب طرح نگین زمرد (سجاده فرش کاشان)

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرشی – فرش سجاده‌ای مسجد بدون محراب با طرح نگین زمرد

سجاده فرشی با طرح نگین زمرد از جمله طرح‌های فرش سجاده‌ای مسجد بدون محراب می‌باشد. طراحی این نمونه سجاده فرش که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، تلفیقی از نقوش زیبای گلفرنگ می‌باشد.

این فرش سجاده ای را می‌توان از نظر طراحی ساده‌ی آن در بین فرش های مسجدی غیر محرابی تا حدودی شبیه به فرش تشریفاتی مسجد طرح ستاره دانست؛ همچنین فرش تشریفات مسجد طرح افشان پرفروشترین سجاده فرشی در بین فرش‌های بدون محراب محسوب می‌شود.

فرش سجاده‌ی طرح نگین زمرد پس از نصب، فضایی دلپسند را برای مساجد و نمازخانه ها به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید دیگر طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده بفرمایید.

رنگ بندی‌های سجاده فرشی ( فرش سجاده ای بدون محراب ) طرح نگین زمرد

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان این طرح از فرش مسجد را در 4 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده‌ای مسجد بدون محراب طرح نگین زمرد سبز یشمی

سجاده فرشی طرح نگین زمرد رنگ آبی فیروزه‌ای

سجاده فرشی با طرح نگین زمرد و رنگ قرمز لاکی

فرش سجاده ای بدون محراب با طرح نگین زمرد رنگ گردویی

قیمت سجاده فرش ( قیمت فرش سجاده ای بدون محراب ) – کیفیت و ابعاد فرش مسجد نگین زمرد

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ سجاده فرشی طرح نگین زمرد:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده ای بدون محراب نگین زمرد:

بافت فرش‌های سجاده ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش مساجد و فرش نمازخانه ها با طرح نگین زمرد شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش مسجدی:

سجاده فرش طرح نگین زمرد در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده و قیمت فرش سجاده ای غیر محرابی طرح نگین:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش سجاده‌ای دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش های سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش سجاده‌ای مسجدی طرح نگین در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با سجاده فرشی طرح نگین زمرد

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده‌ای بدون محراب با طرح نگین را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این نوع از فرش مساجد ( فرش نمازخانه‌ها ) و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

2 پاسخ

  1. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون
    ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *