فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش تشریفاتی ( فرش مسجدی ) طرح شمسه (2) – فرش سجاده ای کاشان

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش تشریفاتی ( فرش نمازخانه و مسجد ) طرح شمسه 2

سجاده فرش تشریفاتی طرح شمسه (2) از طرح‌های غیر محرابی محسوب می‌شود. طراحی این نمونه فرش مسجدی که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، از نقوش شمسه الگو گرفته شده است. طراحی این فرش شبیه به سجاده فرش تشریفاتی شمسه (1) می‌باشد با این تفاوت که نقش‌های شمسه‌ی به کار رفته در آن کمی بزرگتر می‌باشد.

از حاشیه‌ی این فرش تشریفاتی مسجدی معمولا به عنوان جای مهر نمازگزاران استفاده می‌گردد. سجاده فرش طرح شمسه (2) بیشتر در نمازخانه های مدارس و دیگر ارگان‌های دولتی و غیر دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرش سجاده ای پس از نصب، نمایی زیبا و یکدست را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

این طرح به لحاظ ساختاری تا حدودی شبیه به فرش مسجد تشریفاتی طرح مکی نیز می‌باشد. شما می‌توانید از سایر طرح‌های فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

رنگ بندی‌های سجاده فرش تشریفاتی طرح شمسه (2)

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان این طرح از فرش مسجد غیر محرابی را در 4 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش تشریفاتی مسجدی ( سجاده نماز ) طرح شمسه (2) رنگ آبی فیروزه ای

فرش سجاده ای تشریفاتی ( سجاده فرش مسجد ) طرح شمسه (2) رنگ سبز یشمی

سجاده فرش بدون محراب ( فرش تشریفاتی ) طرح شمسه (2) رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ی تشریفاتی ( فرش سجاده ای ) طرح شمسه (2) رنگ کرم

کیفیت و ابعاد فرش سجاده – قیمت سجاده فرش تشریفاتی طرح شمسه (2)

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ سجاده فرش تشریفاتی طرح شمسه (2):

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش تشریفاتی طرح شمسه (2):

بافت سجاده فرش های مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده طرح شمسه (2) شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش سجاده ی غیر محرابی طرح شمسه (2) در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده و قیمت سجاده فرش تشریفاتی طرح شمسه (2):

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش های سجاده ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده ای را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش تشریفاتی طرح شمسه (2) در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این سجاده فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه نمازخانه ی شبیه سازی شده با سجاده فرش تشریفاتی طرح شمسه (2)

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده ی تشریفاتی با طرح شمسه (2) را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای غیر محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *