فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش محرابی طرح آسایش – فرش مسجد – فرش سجاده ای کاشان

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش محرابی کاشان – فرش سجاده ای طرح آسایش

سجاده فرش محرابی طرح آسایش از جمله طرح‌های محرابی می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه فرش سجاده ای ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، این طرح جزو طرح‌های شلوغ فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش مسجدی پر نقش و نگار که سرشار از نقش مایه‌های گل و بوته است تا حدودی شبیه به فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها می‌باشد. در بین فرش‌های بدون محراب که نقش مایه‌ی گل و بوته با وسعت بسیار در آن به کار رفته باشد، می‌توان فرش تشریفات مسجد طرح افشان را نام برد.

فرش مسجد طرح آسایش فضایی دلنشین و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید سایر طرح‌های فرش مسجد ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های سجاده فرش محرابی طرح آسایش

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان، سجاده فرش محرابی طرح آسایش را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح آسایش با رنگ سبز یشمی

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح آسایش با رنگ آبی فیروزه ای

سجاده فرش محرابی ( فرش مسجدی ) طرح آسایش با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ای کاشان ( سجاده فرش ) طرح آسایش با رنگ سورمه ای

سجاده فرش محرابی ( فرش مسجدی ) طرح آسایش با رنگ گردویی

کیفیت و اندازه ی فرش سجاده ای – قیمت سجاده فرش محرابی طرح آسایش

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای طرح آسایش:

نخ به کار رفته در سجاده فرش آسایش صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح آسایش:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ی کاشان با طرح آسایش شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح آسایش:

فرش محرابی طرح آسایش در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

اندازه فرش سجاده ای و قیمت سجاده فرش محرابی طرح آسایش:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی فرش سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح آسایش در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده‌ی طرح آسایش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد فرش شده با سجاده فرش محرابی طرح آسایش

در اینجا یک نمونه‌ی مفروش شده از فرش نماز طرح آسایش را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح آسایش و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *