فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش مسجد رنگ سبز طرح عرفان ، خرید اینترنتی فرش سجاده‌ای مساجد

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش مسجد رنگ سبز (طرح عرفان)

سجاده فرش مسجد رنگ سبز طرح عرفان از جمله طرح‌های قدیمی ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این طرح جزو فرش‌های محرابی مساجد می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان فرش سجاده‌ی رضوان و ثریا را نام برد.

بهتر است بدانید که این طرح در چند سال گذشته جزو طرح‌های محبوب فرش سجاده‌ای مساجد محسوب می‌شد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای سجاده فرش ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی عرفان رنگ سبز

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی سجاده فرش رنگ سبز طرح عرفان

شرکت تولیدی فرش سجاده‌ی ثریا کویر، سجاده فرش رنگ سبز عرفان را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری مسجد و یا حسینیه‌ی خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده ای مسجد رنگ آبی عرفان

فرش مساجد رنگ قرمز عرفان

فرش محرابی مسجد رنگ قهوه‌ای عرفان

فرش سجاده مسجد رنگ سرمه‌ای عرفان

ابعاد و قیمت سجاده فرش مسجد رنگ سبز (طرح عرفان)

سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد، حسینیه‌ها، مصلی‌ها، امامزاده‌ها، نمازخانه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم سجاده فرش رنگ سبز عرفان

کیفیت نخ این طرح از فرش سجاده:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی عرفان:

بافت فرش محرابی کاشان ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده‌ی طرح عرفان شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم فرش سجاده‌ای ثریا کویر:

فرش سجاده‌ای مسجد رنگ سبز عرفان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان

ابعاد سجاده فرش مسجد رنگ سبز عرفان:

 ابعاد سجاده فرش مسجد رنگ سبز برای هر رول فرش مسجد دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما سجاده فرش مسجد رنگ سبز را مستقیما از کارخانه‌ی ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش نماز عرفان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده‌ای مساجد مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی سجاده فرش مساجد، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش محرابی سجاده‌ای طرح عرفان

نمونه مسجد شبیه سازی شده با این طرح سجاده فرش کاشان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از سجاده فرش مسجد با طرح عرفان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی فرش سجاده ای اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *