فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش مسجد – فرش سجاده ای کاشان طرح مناجات – فرش محرابی

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش مسجد طرح مناجات – فرش سجاده ای کاشان

سجاده فرش مسجد طرح مناجات از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه فرش محرابی ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش شمسه صورت گرفته است.

فرش‌های سجاده ای مشابه با این نمونه فرش نماز که طرح محراب و نقوش شمسه در آن به کار رفته باشد، می‌توان فرش سجاده ی محرابی طرح جنات، فرش مسجد طرح محراب و همچنین سجاده فرش محرابی طرح خضرا را نام برد.

فرش مسجد طرح مناجات فضایی معنوی و دلنشین را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های نوآورانه‌ی فرش مسجد ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود.

شما همچنین می‌توانید سایر طرح‌های فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان را نیز ملاحظه بفرمایید.

رنگ بندی‌های سجاده فرش مسجد طرح مناجات

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان، سجاده فرش مسجد طرح مناجات را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

سجاده فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح مناجات با رنگ سبز یشمی

سجاده فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح مناجات با رنگ آبی فیروزه ای

فرش محرابی ( سجاده فرش ) طرح مناجات با رنگ گردویی

فرش محرابی ( سجاده فرش ) طرح مناجات با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ای کاشان ( فرش نماز ) طرح مناجات با رنگ سورمه ای

قیمت سجاده فرش مسجد – کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای طرح مناجات

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای طرح مناجات:

نخ به کار رفته در سجاده فرش مناجات صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح مناجات:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای طرح مناجات شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح مناجات:

فرش محرابی طرح مناجات در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

قیمت سجاده فرش مسجد و ابعاد فرش سجاده ای طرح مناجات:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح مناجات در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز سجاده فرش مسجد طرح مناجات به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با سحاده فرش مسجد طرح مناجات

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز طرح مناجات را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح مناجات و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *