فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش کاشان – فرش سجاده ای محرابی طرح سلطان – فرش مسجد

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش کاشان – فرش سجاده ای محرابی طرح سلطان

سجاده فرش کاشان با طرح سلطان از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه فرش سجاده ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق نوآورانه‌ای از طرح محرابی با طرح‌های زیبای گلفرنگ صورت گرفته است. در داخل محراب نقش گل و بوته و در اطراف محراب نیز اشکال هندسی دیده می‌شود.

در بین سبک‌های نوآورانه، شما را به دیدن فرش سجاده طرح بارگاه دعوت می‌کنیم.

فرش مسجد طرح سلطان فضایی زیبا و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های خلاقانه‌ی فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود. شما می‌توانید سایر طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های سجاده فرش کاشان با طرح سلطان

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان، فرش سجاده‌ای طرح سلطان را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح سلطان با رنگ سبز یشمی

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح سلطان با رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح سلطان با رنگ قرمز زرشکی

سجاده فرش کاشان ( فرش سجاده ای ) طرح سلطان با رنگ سورمه ای

سجاده فرش کاشان ( فرش محرابی ) طرح سلطان با رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای – قیمت سجاده فرش کاشان با طرح سلطان

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای طرح سلطان:

نخ به کار رفته در سجاده فرش طرح سلطان صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح سلطان:

قابل ذکر است که بافت فرش های مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه سجاده فرش کاشان با طرح سلطان شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح سلطان:

فرش محرابی طرح سلطان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده ای و قیمت سجاده فرش کاشان با طرح سلطان:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجد طرح سلطان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده ی طرح سلطان به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجد طرح سلطان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز طرح سلطان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح سلطان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *