فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش کاشان ، فروش اینترنتی سجاده فرش مسجدی سبز طرح ثریا

فهرست مطالب این مقاله

سجاده فرش کاشان با رنگ سبز (طرح ثریا)، فروش اینترنتی سجاده فرش

سجاده فرش کاشان سبز طرح ثریا از جمله طرح‌های دوست داشتنی و شیک ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش سجاده‌ی کاشان جزو فرش‌های سجاده‌ای محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های سجاده محرابی مساجد می‌توان فرش مسجدی رضوان را نام برد.

سجاده فرش کاشان ثریای سبز جزو پرفروشترین طرح‌های فرش سجاده ای کاشان محسوب می‌گردد به طوری که از هر چهار مشتری یک نفر این فرش محرابی مسجدی را بر می‌گزیند. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای سجاده فرش مسجد ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش طرح سجاده‌ی مسجدی سبز رنگ

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی سجاده فرش کاشان طرح ثریا

شرکت سجاده فرش کاشان ثریای کویر این طرح از فرش سجاده‌ای مسجد را در 3 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده ای کاشان رنگ آبی طرح ثریا

فرش مسجد کاشان قرمز رنگ طرح ثریا

فرش محرابی کاشان گردویی طرح ثریا

قیمت سجاده فرش کاشان – ابعاد فرش سجاده‌ای مسجد و نمازخانه

شرکت سجاده فرش کاشان ثریا کویر مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم سجاده فرش کاشان سبز ثریا

کیفیت نخ فرش سجاده کاشان:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش مسجدی طرح ثریا:

بافت فرش‌های سجاده‌ای ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش محرابی طرح ثریا شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی سجاده فرش کاشان:

سجاده فرش کاشان رنگ سبز ثریا در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای مساجد ثریا کویر کاشان

ابعاد سجاده فرش مسجدی ثریا کویر:

 ابعاد فرش سجاده محرابی برای هر رول فرش سجاده‌ای مسجد دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش سجاده ای مساجد:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز مسجد را مستقیما از کارخانه‌ی فرش سجاده ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش مسجد طرح ثریا در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده‌ای مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش کاشان مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش مسجدی ثریا

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش طرح سجاده‌ی طرح ثریا

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده نماز مسجد با طرح ثریا را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش کاشان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *