فهرست مطالب این مقاله

سجاده نماز مسجد – سجاده فرش محرابی طرح عروج – فرش سجاده ای

فهرست مطالب این مقاله

سجاده نماز مسجد کاشان – فرش سجاده ای طرح عروج

سجاده نماز مسجد طرح عروج از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه فرش محرابی ( سجاده فرش ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در قسمت پایین آن تلفیقی از طرح محراب و گل و بوته صورت گرفته است و در قسمت بالای آن نقشی الهام گرفته از گنبد و بارگاه ائمه و حرمین مطهر به کار رفته است.

این نمونه فرش سجاده ای، طرحی خاص و نسبتا شلوغی دارد و بالطبع علاقمندان خود را دارد. از نظر سبک طراحی، تا حدودی می‌توان این طرح را مشابه با فرش سجاده نماز طرح مناره دانست. فرش مسجد طرح عروج فضایی معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد.

قابل ذکر است که فرش سجاده ای کاشان با طرح رضوان از جمله پرفروش‌ترین فرش‌های نماز می‌باشد؛ همچنین در بین طرح‌های جدید، سجاده فرش محرابی طرح خضرا جزء طرح‌های محبوب قلمداد می‌شود. سایر طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز ملاحظه بفرمایید.

رنگ بندی‌های سجاده نماز مسجد با طرح عروج

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان، فرش محرابی طرح عروج را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

سجاده نماز مسجد ( فرش سجاده ) طرح عروج با رنگ آبی فیروزه ای

سجاده نماز مسجد ( فرش سجاده ) طرح عروج با رنگ سبز یشمی

فرش سجاده ای کاشان ( فرش نماز ) طرح عروج با رنگ سورمه ای

فرش محرابی ( سجاده فرش ) طرح عروج با رنگ قرمز زرشکی

فرش محرابی ( سجاده فرش ) طرح عروج با رنگ شکلاتی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای – قیمت سجاده نماز مسجد طرح عروج

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح عروج:

نخ به کار رفته در سجاده فرش عروج صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح عروج:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای طرح عروج شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی سجاده فرش محرابی طرح عروج:

سجاده فرش محرابی طرح عروج در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده ای و قیمت سجاده فرش نماز مسجد طرح عروج:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح عروج در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز سجاده نماز مسجد طرح عروج به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش محرابی طرح عروج

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز طرح عروج را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح عروج و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *