مشاوره و فروش: 09137292938

فرش تشریفاتی ( فرش مسجدی ) – فرش نمازخانه و فرش مساجد کاشان

//فرش تشریفاتی ( فرش مسجدی ) – فرش نمازخانه و فرش مساجد کاشان

فرش تشریفاتی مسجد ( فرش سجاده ی بدون محراب ) طرح ستاره

فرش تشریفاتی مسجد طرح ستاره از جمله طرح‌های بدون محراب محسوب می‌شود. همانطور که عکس این نمونه فرش سجاده ی تشریفاتی را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، طراحی آن برگرفته از یک آسمان پر ستاره می‌باشد. این طرح نوآری شده به نوعی بیانگر عبارت پارادوکسی ( از فرش تا عرش ) می‌باشد.

از حاشیه‌ی این فرش سجاده ای که با ظرافت طراحی گردیده، می‌توان به عنوان جای مهر نمازگزاران استفاده کرد. سجاده فرش طرح ستاره با طرح یکدست خود از جمله فرش های تشریفاتی محبوب  در بین فرش های مسجدی غیر محرابی به حساب می‌آید. این فرش سجاده پس از نصب، نمایی زیبا و یکنواخت را به مسجد و نمازخانه ی شما می‌بخشد.

فرش تشریفاتی مسجد طرح پردیس ترنج و فرش سجاده تشریفاتی طرح کاشیکاری از دیگر طرح‌های نوآورانه‌ی سجاده فرش بدون محراب ثریا کویر کاشان می‌باشند. همچنین شما می‌توانید دیگر طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده فرمایید.

رنگ بندی‌های فرش تشریفاتی طرح ستاره

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان این طرح از فرش مسجد تشریفاتی را در 4 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش تشریفاتی مسجدی آبی فیروزه ای طرح ستاره

فرش مسجد تشریفاتی ( سجاده نماز ) طرح ستاره با رنگ آبی فیروزه ای

فرش سجاده ی تشریفاتی سبز یشمی طرح ستاره

فرش تشریفاتی ( سجاده فرش مسجدی ) طرح ستاره با رنگ سبز یشمی

فرش تشریفاتی مسجد سرمه ای طرح ستاره

فرش تشریفاتی مسجد ( فرش سجاده ای ) طرح ستاره با رنگ سورمه ای

سجاده فرش تشریفاتی مسجد قرمز زرشکی طرح ستاره

سجاده فرش تشریفاتی ( فرش بدون محراب ) طرح ستاره با رنگ قرمز زرشکی

کیفیت و اندازه فرش سجاده ای – قیمت فرش مسجد تشریفاتی طرح ستاره

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن روحانی تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ی تشریفاتی طرح ستاره:

نخ به کار رفته در فرش بدون محراب طرح ستاره صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش تشریفاتی طرح ستاره:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای طرح ستاره شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش تشریفاتی طرح ستاره:

فرش سجاده ای غیر محرابی طرح ستاره در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین جدا خودداری کنید.

اندازه سجاده فرش و قیمت فرش مسجد طرح ستاره:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش تشریفات طرح ستاره در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش مسجد طرح ستاره به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش تشریفات مسجدی طرح ستاره

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده‌ای با طرح ستاره را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده‌ی تشریفاتی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

نمونه مسجد فرش شده با سجاده فرش تشریفاتی طرح ستاره

نمونه مسجد فرش شده با سجاده فرش تشریفاتی طرح ستاره

میزان محبوبیت رنگ‌های سجاده نماز طرح ستاره

قرمز زرشکی
سبز یشمی
آبی فیروزه ای
سورمه ای
فرش تشریفاتی برای مسجد با طرح ستاره

فرش مسجد تشریفاتی ( فرش سجاده‌ی غیر محرابی ) طرح ستاره

2018-10-01T15:43:51+00:00

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.