مشاوره و فروش: 09137292938

فرش تشریفات مسجد ( سجاده نماز ) – فرش سجاده ای و سجاده فرش کاشان

//فرش تشریفات مسجد ( سجاده نماز ) – فرش سجاده ای و سجاده فرش کاشان

فرش تشریفات مسجد ( سجاده نماز ) طرح افشان

فرش تشریفات مسجد طرح افشان از طرح‌های غیر محرابی محسوب می‌شود. طراحی و رنگ بندی‌های این نمونه فرش سجاده ای را در ادامه می‌توانید ملاحظه کنید.

در طراحی این فرش از گل و بوته‌های تو در تو استفاده گردیده است که از جمله طرح‌های شلوغ به حساب می‌آید. اگر بخواهیم این فرش سجاده را با دیگر طرح‌های سجاده نماز ثریا کویر کاشان مقایسه کنیم، شاید به لحاط ساختار وسیع گل و بوته بتوان مشابه با طرح‌های محرابی فرش سجاده‌ی طرح طاها و سجاده فرش طرح آسایش قلمداد کرد.

فرش سجاده ای طرح افشان از جمله طرح های محبوب در بین فرش‌های تشریفاتی می‌باشد. این فرش یکپارچه پس از نصب، نمایی زیبا و یکدست را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما همچنین می‌توانید سایر طرح های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های فرش تشریفات مسجد طرح افشان

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان این طرح از فرش مسجدی را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش تشریفات مسجد سبز یشمی طرح افشان

فرش مسجد تشریفاتی ( سجاده فرش غیر محرابی ) طرح افشان با رنگ سبز یشمی

فرش تشریفاتی مسجدی آبی فیروزه ای طرح افشان

فرش تشریفاتی مسجدی ( سجاده فرش ) طرح افشان با رنگ آبی فیروزه ای

فرش تشریفات مسجد قرمز زرشکی طرح افشان

فرش تشریفات مسجد ( فرش سجاده ای ) طرح افشان با رنگ قرمز زرشکی

سجاده فرش تشریفاتی سرمه ای طرح افشان

سجاده فرش بدون محراب ( فرش تشریفاتی ) طرح افشان با رنگ سورمه ای

فرش مسجدی تشریفاتی رنگ قهوه ای گردویی طرح افشان

فرش سجاده ای تشریفاتی ( سجاده نماز ) طرح افشان با رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای – قیمت فرش سجاده ای تشریفاتی طرح افشان

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ سجاده فرش تشریفاتی طرح افشان:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش تشریفاتی طرح افشان:

بافت فرش های سجاده ی مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده طرح افشان شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش سجاده ی بدون محراب طرح افشان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده‌ای و قیمت فرش سجاده ای تشریفات طرح افشان:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده ای را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش تشریفاتی طرح افشان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش سجاده به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش تشریفات مسجد طرح افشان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده ای تشریفاتی با طرح افشان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش بدون محراب و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

نمونه مسجد فرش شده با فرش مسجد تشریفاتی طرح افشان

نمونه مسجد فرش شده با فرش تشریفاتی طرح افشان

میزان محبوبیت رنگ‌های فرش سجاده‌ای تشریفاتی طرح افشان

آبی فیروزه ای
سبز یشمی
قرمز زرشکی
سورمه ای
رنگ گردویی
فرش مسجد تشریفاتی با طرح افشان

سجاده نماز تشریفاتی ( سجاده فرش بدون محراب ) طرح افشان

2018-10-01T15:43:17+00:00

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.