فهرست مطالب این مقاله

فرش تشریفات مسجد ( سجاده نماز ) – فرش سجاده ای و سجاده فرش کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش تشریفات مسجد ( سجاده نماز ) طرح افشان

فرش تشریفات مسجد طرح افشان از طرح‌های غیر محرابی محسوب می‌شود. طراحی و رنگ بندی‌های این نمونه فرش سجاده ای را در ادامه می‌توانید ملاحظه کنید.

در طراحی این فرش از گل و بوته‌های تو در تو استفاده گردیده است که از جمله طرح‌های شلوغ به حساب می‌آید. اگر بخواهیم این فرش سجاده را با دیگر طرح‌های سجاده نماز ثریا کویر کاشان مقایسه کنیم، شاید به لحاط ساختار وسیع گل و بوته بتوان مشابه با طرح‌های محرابی فرش سجاده‌ی طرح طاها و سجاده فرش طرح آسایش قلمداد کرد.

فرش سجاده ای طرح افشان از جمله طرح های محبوب در بین فرش‌های تشریفاتی می‌باشد. این فرش یکپارچه پس از نصب، نمایی زیبا و یکدست را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما همچنین می‌توانید سایر طرح های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های فرش تشریفات مسجد طرح افشان

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان این طرح از فرش مسجدی را در ۵ رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد تشریفاتی ( سجاده فرش غیر محرابی ) طرح افشان با رنگ سبز یشمی

فرش تشریفاتی مسجدی ( سجاده فرش ) طرح افشان با رنگ آبی فیروزه ای

فرش تشریفات مسجد ( فرش سجاده ای ) طرح افشان با رنگ قرمز زرشکی

سجاده فرش بدون محراب ( فرش تشریفاتی ) طرح افشان با رنگ سورمه ای

فرش سجاده ای تشریفاتی ( سجاده نماز ) طرح افشان با رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای – قیمت فرش سجاده ای تشریفاتی طرح افشان

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ سجاده فرش تشریفاتی طرح افشان:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش تشریفاتی طرح افشان:

بافت فرش های سجاده ی مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده طرح افشان شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش سجاده ی بدون محراب طرح افشان در تراکم‌های ۸۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۲۱۰۰، ۲۲۵۰ و به صورت ۴۴۰ شانه، ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده‌ای و قیمت فرش سجاده ای تشریفات طرح افشان:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت ۱۲۵ سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده ای را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش تشریفاتی طرح افشان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش سجاده به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
۱۴۴۰۸۰۰نخ درصددارB
۲۵۰۰۸۰۰صددرصد اکریلیکB+
 ۳۵۰۰۱۰۰۰صددرصد اکریلیکA
۴۵۰۰۱۲۰۰صددرصد اکریلیکA
۵۷۰۰۲۱۰۰صددرصد اکریلیکA+
۶۷۰۰۲۲۵۰صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش تشریفات مسجد طرح افشان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده ای تشریفاتی با طرح افشان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش بدون محراب و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.