فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای آبی طرح رضوان ، فرش سجاده ای مسجدی ثریا کویر کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای آبی فیروزه ای با نخ بایر آلمان (طرح رضوان)

فرش سجاده ای آبی فیروزه‌ای طرح رضوان با نخ بایر آلمان تولید می‌گردد. این فرش مسجدی جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی مسجدی می‌توان سجاده فرش ثریا را نام برد.

فرش سجاده ای رضوان سبز پرفروشترین طرح سجاده فرش کاشان محسوب می‌گردد به طوری که از هر سه مشتری یک نفر این فرش سجاده‌ی کاشان را بر می‌گزیند. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش سجاده‌ای ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش طرح سجاده رنگ سبز

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده ای طرح رضوان

شرکت فرش سجاده ای ثریای کویر کاشان این طرح از سجاده فرش مسجد را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

سجاده فرش سبز طرح رضوان

فرش مسجد قرمز روناسی طرح رضوان

فرش سجاده رنگ سرمه‌ای طرح رضوان

فرش محرابی قهوه‌ای گردویی طرح رضوان

قیمت فرش سجاده ای – ابعاد سجاده فرش مسجدی

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش سجاده ای آبی

کیفیت نخ فرش سجاده‌ی کاشان:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی آبی طرح رضوان:

بافت فرش‌های سجاده‌ی مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش محرابی طرح رضوان شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی سجاده فرش مسجد طرح رضوان:

فرش سجاده ای آبی رضوان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت سجاده فرش کاشان ثریا کویر

ابعاد فرش سجاده‌ای:

 ابعاد فرش سجاده‌ای برای هر رول فرش سجاده ی مسجد دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش‌های سجاده ی مسجدی و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده‌ای را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش سجاده‌ی محرابی طرح رضوان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده کاشان مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده‌ای، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده‌ای مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمام رنگ بندی‌های فرش مسجد رضوان

نمونه مسجد مفروش شده با فرش طرح محرابی رضوان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده ی مسجد با طرح رضوان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش مسجد محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.