فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای برای مسجد – سجاده فرش برای نمازخانه – فرش سجاده محرابی مسجدی

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای برای مسجد – سجاده فرش برای نمازخانه (طرح محتشم)

فرش سجاده ای برای مسجد طرح محتشم از جمله طرح‌های محرابی محسوب می‌شود. طراحی این نمونه سجاده فرش که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، با ترکیبی از نقوش زیبای گل و بوته در اطراف محراب تشکیل گردیده است.

طراحی این فرش را می‌توان به لحاظ نوآوری تا حدودی شبیه به فرش سجاده ای کاشان با طرح بارگاه دانست.

در بین فرش‌های محرابی، فرش سجاده‌ای کاشان با طرح رضوان و فرش سجاده‌ای محرابی کاشان طرح یاسین را می‌توان عنوان پرفروشترین‌ها در نظر گرفت.

سجاده فرش برای نمازخانه طرح محتشم پس از نصب، نمایی یکدست و زیبا را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

همچنین شما می‌توانید از سایر طرح‌های فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای برای مسجد طرح محتشم

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان این طرح از فرش سجاده ای برای مسجد را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده‌ی محرابی طرح محتشم رنگ آبی فیروزه‌ای

فرش سجاده‌ محرابی طرح محتشم رنگ سبز یشمی

فرش سجاده‌ای محرابی طرح محتشم رنگ قرمز لاکی

فرش سجاده‌ی محرابی طرح محتشم رنگ قهوه‌ای گردویی

فرش سجاده‌ای محرابی طرح محتشم رنگ سرمه‌ای

کیفیت و ابعاد سجاده فرش برای نمازخانه – قیمت فرش سجاده ای برای مسجد طرح محتشم

شرکت سجاده فرش ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای برای مسجد طرح محتشم:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی طرح محتشم:

بافت فرش‌های مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده‌ای طرح محتشم شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش سجاده‌ی محرابی طرح محتشم در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد سجاده فرش و قیمت فرش مسجدی محرابی طرح محتشم:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش های سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش سجاده ای برای مسجد طرح محتشم در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد مفروش شده با فرش سجاده ای طرح محتشم

در اینجا یک نمونه‌ی مفروش شده از فرش سجاده ای طرح محتشم را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *