فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای طرح رمضان – سجاده فرش مسجد کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای طرح رمضان  – سجاده فرش مسجد کاشان

فرش سجاده ای طرح رمضان از جمله طرح‌های سجاده فرش مسجد بدون محراب می‌باشد. طراحی این نمونه فرش نماز که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، بسیار ساده و شبیه به طرح‌های شمسه می‌باشد.

این فرش مسجدی به لحاظ شکل ساده‌ی آن در بین فرش‌های سجاده‌ی غیر محرابی، تا حدودی شبیه به فرش نمازخانه ای طرح فردوس و همچنین سجاده فرش تشریفاتی طرج شمسه دانست.

فرش سجاده ای طرح رمضان پس از نصب، فضایی دلپسند را برای مساجد و نمازخانه‌ها به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید دیگر طرح‌های سجاده فرش ما را نیز مشاهده بفرمایید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای رمضان ( سجاده فرش مسجد بدون محراب )

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان، فرش سجاده ای طرح رمضان را در 4 رنگ مختلف و زیبا تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری به کار رفته در مسجد و نمازخانه‌ی خود و همچنین با در نظر گرفتن محوطه‌ی داخلی مکان مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد بدون محراب با طرح رمضان رنگ سبز

سجاده فرش طرح رمضان با رنگ آبی فیروزه‌ای

فرش سجاده ای رمضان با رنگ قرمز روناسی

فرش مسجد بدون محراب با طرح رمضان رنگ گردویی

قیمت فرش سجاده ای طرح رمضان – کیفیت و ابعاد فرش مسجد بدون محراب

کارخانه‌ی سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای طرح رمضان :

نخ به کار رفته در فرش سجاده ای طرح رمضان هیت ست شده (Heat Set) و صد در صد اکریلیک (Acrylic) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش‌های مسجدی ما:

بافت فرش‌های مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش مساجد و فرش نمازخانه‌ها با طرح رمضان شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

رنج تراکمی و شانه در فرش سجاده‌ی ثریا کویر:

سجاده فرش طرح رمضان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌گردد که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده و قیمت سجاده فرش مسجد بدون محراب رمضان:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش سجاده دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده‌ای را مستقیما از کارخانه‌ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح رمضان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه نمازخانه شبیه سازی شده با فرش سجاده ای طرح رمضان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده‌ای تشریفاتی با طرح رمضان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این نوع از فرش مساجد ( فرش نمازخانه‌ها ) و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *