فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده‌ای کاشان طرح رضوان سبز

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای کاشان – سجاده فرش محرابی طرح رضوان

فرش سجاده ای طرح رضوان از جمله طرح‌های محرابی می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه سجاده فرش ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش زیبای گل و بوته‌ صورت گرفته است. جدا از نقش مایه‌های گل و بوته، در مرکز محراب نیز نقش ترنج به کار رفته است.

این طرح به لحاظ ساختاری شبیه به فرش سجاده‌ای کاشان با طرح عرفان و همچنین سجاده فرش طرح ثریا می‌باشد.

فرش مسجد طرح رضوان فضایی دلنشین و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء پر فروشترین طرح‌های فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای طرح رضوان

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان این طرح از فرش سجاده ای را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح رضوان با رنگ قرمز لاکی

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح رضوان با رنگ سبز یشمی

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح رضوان با رنگ آبی فیروزه ای

فرش سجاده ای ( سجاده فرش ) طرح رضوان با رنگ سورمه ای

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح رضوان با رنگ شکلاتی

کیفیت، ابعاد و قیمت فرش سجاده ای طرح رضوان

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح رضوان:

نخ به کار رفته در سجاده فرش رضوان صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح رضوان:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده‌ای طرح رضوان شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح رضوان:

فرش محرابی طرح رضوان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای طرح رضوان:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی فرش سجاده ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجد طرح رضوان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز سجاده فرش طرح رضوان به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد فرش شده با فرش مسجدی طرح رضوان

در اینجا یک نمونه‌ی فرش شده از فرش نماز طرح رضوان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح رضوان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *