فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای محرابی طرح یاسین – سجاده فرش کاشان – فرش مسجد

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای محرابی کاشان – سجاده فرش طرح یاسین

فرش سجاده ای محرابی کاشان با طرح یاسین از جمله طرح‌های محراب دار می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه سجاده فرش ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و ضریح و نقوش زیبای گل و بوته‌ صورت گرفته است. این طرح به لحاظ ساختاری کاملا شبیه به فرش سجاده ای طرح رضوان می‌باشد با این تفاوت که در داخل محراب فرش سجاده‌ی یاسین از طرح ضریح استفاده شده و در داخل محراب فرش سجاده‌‌ی رضوان، نقش ترنج به کار رفته است.

فرش مسجد طرح یاسین فضایی روحانی و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های پرفروش و محبوب فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود.

شما را به دیدن سایر طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان دعوت می‌کنیم.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای محرابی طرح یاسین

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان، فرش سجاده ای محرابی طرح یاسین را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح یاسین با رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح یاسین با رنگ سبز یشمی

فرش سجاده ای محرابی ( سجاده فرش ) طرح یاسین با رنگ قرمز لاکی

سجاده فرش کاشان ( فرش مسجدی ) طرح یاسین با رنگ سورمه ای

فرش سجاده ای محرابی ( سجاده فرش ) طرح یاسین با رنگ شکلاتی

قیمت فرش سجاده ای محرابی – کیفیت و ابعاد فرش سجاده‌ای طرح یاسین

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای محرابی طرح یاسین:

نخ به کار رفته در سجاده فرش یاسین صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح یاسین:

قابل ذکر است که بافت فرش های مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای محرابی طرح یاسین شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح یاسین:

فرش محرابی طرح یاسین در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

قیمت فرش سجاده ای و ابعاد سجاده فرش محرابی کاشان با طرح یاسین:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح یاسین در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده ی طرح یاسین به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد فرش شده با فرش سجاده ای طرح یاسین

در اینجا یک نمونه‌ی فرش شده از فرش نماز طرح یاسین را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح یاسین و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *