فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای مساجد ( فرش سجاد مساجد ) – سجاده فرش طرح ستاره کویر

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای مساجد ( فرش سجاد مساجد ) – سجاده فرش طرح ستاره کویر

فرش سجاده ای مساجد ( فرش سجاد مساجد ) طرح ستاره کویر از جمله طرح‌های دارای محراب محسوب می‌شود. در طراحی این نمونه سجاده فرش که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، ترکیبی از نقوش زیبای گل و بوته در اطراف محراب به شکلی خلاقانه صورت گرفته است.

این فرش را می‌توان به لحاظ طراحی شلوغ و پیچ در پیچ گل و بوته‌های آن تا حدودی شبیه به سجاده فرش محرابی کاشان (طرح آسایش) و فرش سجاده ی کاشان (طرح طاها) دانست.

سجاده فرش طرح ستاره کویر پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از سایر طرح‌های فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای مساجد ( فرش سجاد مساجد ) طرح ستاره کویر

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان این طرح از فرش سجاده ای مساجد را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده‌ای مساجد ستاره کویر رنگ سبز یشمی

فرش سجاده ای ستاره کویر رنگ آبی فیروزه‌ای

فرش سجاد مساجد ستاره کویر رنگ سرمه‌ای

فرش سجاده ای ستاره کویر رنگ قرمز لاکی

فرش سجاد مساجد ستاره کویر رنگ قهوه‌ای گردویی

قیمت فرش سجاده ای مساجد ( فرش سجاد مساجد ) – کیفیت و ابعاد سجاده فرش ستاره کویر

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای برای مسجد طرح ستاره کویر:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی طرح ستاره کویر:

بافت فرش‌های سجاده ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده‌ای طرح ستاره کویر شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش مسجد محرابی طرح ستاره کویر در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد سجاده فرش و قیمت فرش سجاده ای مساجد طرح ستاره کویر:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش های سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش سجاده ای مساجد طرح ستاره کویر در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش سجاد مساجد طرح ستاره کویر

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاد مساجد با طرح ستاره کویر را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *