فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای کاشان – سجاده فرش محرابی طرح عرفان – فرش مسجد

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای کاشان – سجاده فرش محرابی طرح عرفان

فرش سجاده ای کاشان با طرح عرفان از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه سجاده فرش ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش زیبای گل و بوته‌ صورت گرفته است. جدا از نقش مایه‌های گل و بوته، در مرکز محراب نیز نقش ترنج به کار رفته است. به لحاظ ساختاری این طرح تا حدودی شبیه به فرش سجاده ای کاشان با طرح رضوان و همینطور سجاده فرش طرح ثریا می‌باشد.

فرش مسجد طرح عرفان فضایی دلنشین و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های  محبوب فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود. شما می‌توانید دیگر طرح‌های فرش سجاده‌‌ی ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای کاشان با طرح عرفان

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان، فرش سجاده‌ای طرح عرفان را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح عرفان با رنگ سبز یشمی

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح عرفان با رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح عرفان با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ای کاشان ( سجاده فرش ) طرح عرفان با رنگ سورمه ای

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح عرفان با رنگ گردویی

کیفیت، ابعاد و قیمت فرش سجاده ای طرح عرفان

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح عرفان:

نخ به کار رفته در سجاده فرش عرفان صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح عرفان:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای کاشان با طرح عرفان شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح عرفان:

فرش محرابی طرح عرفان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای کاشان طرح عرفان:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح عرفان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده ی طرح عرفان به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجد طرح عرفان

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز طرح عرفان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح عرفان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *