فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده نماز – فرش سجاده ای طرح مناره – سجاده فرش مسجدی

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده نماز طرح مناره – سجاده فرش محرابی کاشان

فرش سجاده نماز طرح مناره از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه فرش محرابی ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش شمسه صورت گرفته است. در داخل محراب این فرش، نقش‌های گلدسته و ستون‌های زیبا به کار رفته که در حاشیه‌ی آن نقش مایه‌های گل و بوته نیز دیده می‌شود. از نظر سبک طراحی، تا حدودی می‌توان این طرح را مشابه فرش سجاده نماز مسجد کاشان با طرح عروج دانست.

در بین فرش‌های سجاده ای که طرح محراب و نقوش شمسه در آن به کار رفته باشد، می‌توان سجاده فرش محرابی طرح خضرا و فرش مسجد طرح محراب را نام برد.

فرش مسجد طرح مناره فضایی زیبا و دلنشین را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های فاخر فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود.

شما همچنین می‌توانید سایر طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز ملاحظه بفرمایید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده نماز طرح مناره

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان، فرش محرابی طرح مناره را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده نماز ( فرش مسجد ) طرح مناره با رنگ سبز یشمی

فرش سجاده نماز ( فرش مسجد ) طرح مناره با رنگ آبی فیروزه ای

فرش سجاده ای کاشان ( فرش نماز ) طرح مناره با رنگ سورمه ای

فرش محرابی ( سجاده فرش ) طرح مناره با رنگ قرمز زرشکی

فرش محرابی ( سجاده فرش ) طرح مناره با رنگ شکلاتی

کیفیت ابعاد فرش سجاده – قیمت فرش سجاده نماز با طرح مناره

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده ای طرح مناره:

نخ به کار رفته در سجاده فرش مناره صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح مناره:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای طرح مناره شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی سجاده فرش محرابی طرح مناره:

سجاده فرش محرابی طرح مناره در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده و قیمت فرش سجاده نماز طرح مناره:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح مناره در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده نماز طرح مناره به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد فرش شده با فرش سجاده نماز طرح مناره

در اینجا یک نمونه‌ی فرش شده از فرش نماز طرح مناره را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح مناره و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *