مشاوره و فروش: 09137292938

فرش سجاده ی کاشان – سجاده فرش محرابی طرح طاها – فرش مسجد

//فرش سجاده ی کاشان – سجاده فرش محرابی طرح طاها – فرش مسجد

فرش سجاده ی کاشان – سجاده فرش محرابی طرح طاها

فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد. همانطور که عکس این نمونه فرش سجاده ای ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، این طرح جزو طرح‌های شلوغ فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود.

این فرش مسجدی پر نقش و نگار که سرشار از نقش مایه‌های گل و بوته است تا حدودی شبیه به سجاده فرش محرابی طرح آسایش می‌باشد. در بین فرش‌های بدون محراب که نقش مایه‌ی گل و بوته با وسعت بسیار در آن به کار رفته باشد، می‌توان فرش تشریفات مسجد طرح افشان را نام برد.

فرش مسجد طرح طاها فضایی دلنشین و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح از جمله طرح‌های محبوب ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. شما همچنین می‌توانید سایر طرح‌های فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان را مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان، فرش سجاده ای طرح طاها را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده ی کاشان - سجاده فرش محرابی سبز یشمی طرح طاها

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح طاها با رنگ سبز یشمی

فرش سجاده ی کاشان - سجاده فرش محرابی آبی فیروزه ای طرح طاها

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح طاها با رنگ آبی فیروزه ای

فرش سجاده ی کاشان - سجاده فرش محرابی قرمز لاکی طرح طاها

فرش سجاده ی کاشان ( فرش محرابی ) طرح طاها با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ی کاشان - سجاده فرش محرابی سرمه ای طرح طاها

فرش سجاده ای کاشان ( سجاده فرش ) طرح طاها با رنگ سورمه ای

فرش سجاده ی کاشان - سجاده فرش محرابی قهوه ای شکلاتی طرح طاها

فرش سجاده ی کاشان ( فرش محرابی ) طرح طاها با رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ی کاشان – قیمت فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح طاها:

نخ به کار رفته در سجاده فرش طاها صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح طاها:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح طاها:

فرش محرابی طرح طاها در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده و قیمت فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح طاها در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده ی طرح طاها به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد فرش شده با فرش سجاده ی طرح طاها

در اینجا یک نمونه‌ی فرش شده از فرش نماز طرح طاها را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان‌های متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح طاها و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

نمونه مسجد فرش شده با سجاده فرش محرابی طرح طاها

نمونه مسجد فرش شده با فرش سجاده ای طرح طاها

میزان محبوبیت رنگ‌های فرش سجاده ی کاشان با طرح طاها

آبی فیروزه ای
سبز یشمی
قرمز لاکی
سورمه ای
قهوه‌ای گردویی
فرش سجاده ی کاشان - سجاده فرش محرابی طرح طاها

سجاده فرش محرابی طرح عرفان

2018-10-02T05:37:05+00:00

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.