فهرست مطالب این مقاله

فرش ماشینی طرح سجاده – فرش ماشینی سجاده ای – فرش طرح سجاده

فهرست مطالب این مقاله

فرش ماشینی طرح سجاده – فرش ماشینی سجاده ای (طرح کتیبه)

فرش ماشینی طرح سجاده (طرح کتیبه) از جمله طرح‌های محرابی می‌باشد. در طراحی این نمونه فرش طرح سجاده که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، ترکیبی بسیار زیبا از قوس‌های محراب به عنوان نقش مایه‌ی اصلی به شکلی خلاقانه صورت گرفته است.

در بین فرش‌های جدید و خلاقانه می‌توان فرش سجاده ای برای مسجد طرح محتشم را نام برد؛ همچنین می‌توان فرش سجاده ای کاشان با طرح رضوان را نیز قدیمی ترین و پرفروش ترین طرح دانست.

فرش ماشینی سجاده ای طرح کتیبه پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

رنگ بندی‌های فرش ماشینی طرح سجاده ( فرش سجاده ای طرح کتیبه )

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان این طرح از فرش سجاده ای ماشینی را در ۵ رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش طرح سجاده رنگ سبز یشمی (طرح کتیبه)

فرش ماشینی طرح سجاده رنگ آبی فیروزه‌ای (طرح کتیبه)

فرش ماشینی طرح سجاده رنگ قرمز لاکی (طرح کتیبه)

فرش ماشینی سجاده ای رنگ سرمه‌ای (طرح کتیبه)

فرش ماشینی سجاده ای رنگ قهوه‌ای گردویی (طرح کتیبه)

قیمت فرش طرح سجاده ( فرش سجاده‌ای) – کیفیت و ابعاد فرش مسجد طرح کتیبه

شرکت سجاده فرش ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش طرح سجاده ای برای مسجد:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی طرح کتیبه:

بافت فرش‌های سجاده ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش ماشینی سجاده‌ای طرح کتیبه شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش ماشینی طرح سجاده:

فرش مسجد محرابی طرح کتیبه در تراکم‌های ۸۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۲۱۰۰، ۲۲۵۰ و به صورت ۴۴۰ شانه، ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد سجاده فرش و قیمت فرش سجاده ای ماشینی طرح کتیبه:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش طرح سجاده دارای عرض ثابت ۱۲۵ سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش های سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش ماشینی سجاده ای طرح کتیبه در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
۱۴۴۰۸۰۰نخ درصددارB
۲۵۰۰۸۰۰صددرصد اکریلیکB+
 ۳۵۰۰۱۰۰۰صددرصد اکریلیکA
۴۵۰۰۱۲۰۰صددرصد اکریلیکA
۵۷۰۰۲۱۰۰صددرصد اکریلیکA+
۶۷۰۰۲۲۵۰صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش ماشینی سجاده ای طرح کتیبه

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش مسجدی با طرح کتیبه را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.