فهرست مطالب این مقاله

فرش محرابی قهوه‌ای گردویی طرح رضوان ، فرش محرابی مسجدی ثریا کویر کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش محرابی قهوه‌ای گردویی (طرح رضوان)، فروش اینترنتی سجاده فرش محرابی مساجد

فرش محرابی قهوه‌ای گردویی طرح رضوان از جمله طرح‌های محبوب ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش سجاده‌ی مسجدی جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی مسجد می‌توان سجاده فرش ثریا را نام برد.

فرش سجاده ای رضوان سبز پرفروشترین طرح فرش سجاده ی محرابی کاشان محسوب می‌گردد به طوری که از هر سه مشتری یک نفر این فرش محرابی سجاده ای را بر می‌گزیند. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش نمار ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش نماز مسجد رنگ گردویی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش محرابی طرح رضوان

شرکت سجاده فرش محرابی ثریای کویر کاشان این طرح از فرش سجاده‌ای مسجدی را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری مسجد، حسینیه، مصلی و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده سرمه‌ای طرح رضوان

فرش مسجد قرمز روناسی طرح رضوان

فرش سجاده ای آبی طرح رضوان

سجاده فرش رنگ سبز یشمی طرح رضوان

قیمت فرش سجاده ای محرابی – ابعاد سجاده فرش محرابی مسجد

شرکت سجاده فرش محرابی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش محرابی مسجد

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای کاشان:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی طرح رضوان:

بافت فرش‌های سجاده ای مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش محرابی رضوان شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش سجاده ی رضوان:

فرش محرابی گردویی رضوان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها و حسینیه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده‌ای مساجد ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش سجاده‌ی کاشان:

 ابعاد فرش سجاده ای محرابی برای هر رول فرش نماز دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش سجاده ای کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز مسجد را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش مسجدی طرح رضوان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده‌ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده‌ای، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده‌ای مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی یا تشریفاتی مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

نمونه سجاده فرش محرابی در مسجد و میزان محبوبیت رنگ‌های فرش سجاده رضوان

تمام رنگ بندی‌های فرش نمازخانه‌ای رضوان

نمونه مسجد مفروش شده با فرش طرح سجاده‌ی رضوان

در اینجا یک نمونه‌ی مفروش شده شده از فرش نماز محرابی با طرح رضوان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه، حسینیه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش محرابی کاشان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *