فهرست مطالب این مقاله

فرش مساجد و فرش نمازخانه ها – فرش سجاده ای مسجدی – فروش فرش مسجدی

فهرست مطالب این مقاله

فرش مساجد و فرش نمازخانه ها – فرش سجاده ای مسجدی

فرش مساجد ( فرش نمازخانه ها ) با طرح پردیس تشریفات از جمله طرح‌های بدون محراب می‌باشد. در طراحی این نمونه فرش سجاده ای مسجدی که در ادامه ملاحظه خواهید کرد، ترکیبی از نقوش زیبای گل و بوته در سرتاسر فرش قابل رویت است.

این فرش مسجدی را می‌توان به لحاظ طراحی شلوغ و پیچ در پیچ گل و بوته‌های آن در بین فرش های مسجدی غیر محرابی تا حدودی شبیه به فرش تشریفات مسجد طرح افشان و همچنین در بین فرش‌های محرابی شبیه به سجاده فرش محرابی کاشان با طرح آسایش دانست.

سجاده فرش مساجد طرح پردیس تشریفات پس از نصب، فضایی دلربا را برای مساجد و نمازخانه ها به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید دیگر طرح‌های فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده بفرمایید.

رنگ بندی‌های فرش مساجد و نمازخانه ها ( فرش سجاده ای مسجدی ) طرح پردیس تشریفات

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان این طرح از فرش مسجدی را در 4 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجدی طرح پردیس تشریفات رنگ سبز یشمی

فرش نمازخانه ها با طرح پردیس تشریفات رنگ آبی فیروزه‌ای

فرش مساجد با طرح پردیس تشریفات رنگ قرمز لاکی

فرش سجاده ای مسجدی با طرح پردیس تشریفات رنگ سرمه‌ای

قیمت فرش مساجد ( قیمت فرش سجاده ای مسجدی ) – کیفیت و ابعاد فرش مسجدی پردیس تشریفات

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای مسجدی طرح پردیس تشریفات:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش مساجد طرح پردیس تشریفات:

بافت فرش‌های سجاده ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش مساجد و فرش نمازخانه ها با طرح پردیس تشریفات شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

سجاده فرش طرح پردیس در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش مساجد و قیمت فرش سجاده ای مسجدی طرح پردیس:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش سجاده ای دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش های سجاده و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش سجاده ای مسجدی طرح پردیس تشریفات در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجدی طرح پردیس تشریفات

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده ای مسجدی با طرح پردیس را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این نوع از فرش مساجد ( فرش نمازخانه ها ) و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *