فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجدی تشریفاتی ( فرش سجاده ای ) طرح ستایش – فرش مسجد کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجدی تشریفاتی ( فرش سجاده ای ) طرح ستایش

فرش مسجدی تشریفاتی طرح ستایش از جمله طرح‌های غیر محرابی محسوب می‌شود. طراحی و رنگ بندی‌های این نمونه فرش سجاده ای را در ادامه می‌توانید ملاحظه کنید.

از حاشیه‌ی این سجاده فرش بدون محراب می‌توان به عنوان جای مهر نمازگزاران استفاده کرد. این فرش نماز بیشتر در نمازخانه های مدارس و دیگر ارگان‌های دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سجاده فرش طرح ستایش پس از نصب، نمایی زیبا و یکدست را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

این طرح به لحاظ ساختاری تا حدودی شبیه به طرح‌های شمسه‌ای نظیر سجاده فرش تشریفاتی شمسه (2) و فرش مسجد تشریفاتی طرح مکی می‌باشد. شما می‌توانید سایر طرح های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های فرش مسجد تشریفاتی طرح ستایش

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان این طرح از فرش مسجد غیر محرابی را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد تشریفاتی ( سجاده فرش ) طرح ستایش رنگ سبز یشمی

فرش تشریفاتی مسجدی ( سجاده نماز ) طرح ستایش رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجدی غیر محرابی ( فرش تشریفاتی ) طرح ستایش رنگ قرمز زرشکی

سجاده فرش بدون محراب ( فرش تشریفاتی ) طرح ستایش رنگ سورمه ای

فرش سجاده ای تشریفاتی ( سجاده نماز ) طرح ستایش رنگ کرم

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای – قیمت فرش سجاده ای تشریفاتی طرح ستایش

شرکت فرش سجاده ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ سجاده فرش تشریفاتی طرح ستایش:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش تشریفاتی طرح ستایش:

بافت فرش های سجاده ای مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده طرح ستایش شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش سجاده ی بدون محراب طرح ستایش در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده ای و قیمت فرش مسجدی تشریفاتی طرح ستایش:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی فرش سجاده ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما سجاده فرش را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش تشریفاتی طرح ستایش در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش سجاده به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه نمازخانه ی شبیه سازی شده با فرش سجاده ی تشریفاتی طرح ستایش

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده ی تشریفاتی با طرح ستایش را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای غیر محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *