فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجدی کاشان با رنگبندی قرمز روناسی – فرش نماز قرمز طرح یاسین

فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجدی کاشان با رنگبندی قرمز روناسی

فرش مسجدی کاشان در سایت ثریا کویر و فروش به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد. فرش محرابی طرح یاسین از جمله سجاده‌های معروف و پرفروش محسوب می‌شود. این سجاده فرش جزو فرش‌های نماز محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین طرح‌های فرش سجاده‌ی محرابی مشابه می‌توان سجاده‌ی رضوان و ثریا را نام برد.

فرش مسجدی قرمز طرح یاسین پس از نصب، فضایی معنوی و یکدست را برای مساجد و نمازخانه‌های شما به ارمغان می‌آورد.

شما را به دیدن سایر طرح‌های زیبای فرش سجاده‌ای ثریا کویر نیز دعوت می‌کنیم.

فرش مسجدی کاشان با رنگبندی قرمز روناسی

دیگر رنگ‌بندی‌های فرش مسجدی به منظور فروش اینترنتی سجاده‌ی کاشان

شرکت تولیدی فرش مسجدی ثریا کویر کاشان، این طرح از فرش سجاده مسجد را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه، مصلی، حسینیه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش سجاده ای مسجدی کاشان با رنگبندی آبی (یاسین)

سجاده فرش مسجدی کاشان با رنگبندی سبز یشمی (یاسین)

فرش محرابی مسجدی کاشان با رنگبندی قهوه‌ای گردویی (یاسین)

فرش سجاده مسجدی کاشان با رنگبندی سرمه‌ای (یاسین)

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای مسجد طرح یاسین با رنگبندی قرمز

سجاده فرش ثریا کویر مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد، نمازخانه ها، حسینیه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

جنس نخ، تعداد شانه و تراکم فرش مسجدی کاشان طرح یاسین

جنس نخ فرش سجاده‌ی طرح یاسین:

جنس نخ به کار رفته در این طرح فرش نماز سجاده‌ای صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش مسجدی ثریا کویر:

بافت سجاده فرش ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش نماز طرح یاسین شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم فرش محرابی یاسین:

فرش محرابی کاشان رنگ قرمز طرح یاسین در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای

ابعاد فرش سجاده ای:

 ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول سجاده‌ی کاشان دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش مسجدی کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش نمازخانه‌ها و مساجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش سجاده در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده‌ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت خرید اینترنتی فرش مسجد سجاده‌ای، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مسجدی مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

رنگ بندی‌های فرش سجاده‌ی طرح یاسین

نمونه مسجد مفروش شده با طرح یاسین

در اینجا یک نمونه مسجد مفروش شده از فرش سجاده ای کاشان طرح یاسین را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

نمونه‌ی مسجد مفروش شده با طرح سجاده‌ی یاسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *