فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجد کاشان – سجاده فرش محرابی – فرش سجاده ای طرح محراب

فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجد کاشان طرح محراب – سجاده فرش محرابی

فرش مسجد کاشان با طرح محراب از جمله طرح‌های محرابی می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه فرش محرابی ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش شمسه صورت گرفته است. در اطراف محراب و همچنین در حاشیه‌ آن نقش مایه‌های گل و بوته نیز دیده می‌شود.

فرش‌های سجاده ای مشابه با این نمونه فرش نماز که طرح محراب و نقوش شمسه در آن به کار رفته باشد، می‌توان فرش سجاده ی محرابی طرح جنات، فرش محرابی طرح خضرا و همچنین سجاده فرش مسجد با طرح مناجات را نام برد.

فرش مسجد طرح محراب فضایی روحانی و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های محبوب فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان به شمار می‌رود.

شما همچنین می‌توانید سایر طرح‌های فرش سجاده ثریا کویر کاشان را نیز ملاحظه بفرمایید.

رنگ بندی‌های فرش مسجد کاشان با طرح محراب

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان، فرش مسجد محرابی طرح محراب را در 5 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد کاشان ( سجاده نماز ) طرح محراب با رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجد کاشان ( سجاده نماز ) طرح محراب با رنگ سبز یشمی

فرش سجاده ای ( سجاده فرش ) طرح محراب با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ای کاشان ( فرش نماز ) طرح محراب با رنگ سورمه ای

فرش سجاده ای ( سجاده فرش ) طرح محراب با رنگ شکلاتی

قیمت فرش مسجد کاشان – کیفیت و ابعاد فرش سجاده با طرح محراب

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح محراب:

نخ به کار رفته در سجاده فرش طرح محراب صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده ای طرح محراب:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای طرح محراب شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش مسجدی طرح محراب:

فرش مسجدی طرح محراب در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

قیمت فرش مسجد کاشان و ابعاد فرش سجاده با طرح محراب:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح محراب در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش مسجد کاشان با طرح محراب به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجد طرح محراب

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز طرح محراب را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح محراب و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *