فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجد کاشان ، فروش اینترنتی فرش مسجد سجاده ای قرمز طرح ثریا

فهرست مطالب این مقاله

فرش مسجد کاشان با رنگ قرمز روناسی (طرح ثریا)، فروش اینترنتی سجاده فرش مسجد

فرش مسجد کاشان قرمز روناسی طرح ثریا از جمله طرح‌های دوست داشتنی و شیک ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این سجاده فرش مسجد جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین سجاده فرش‌های محرابی می‌توان سجاده فرش کاشان طرح رضوان را نام برد.

فرش مسجد کاشان ثریای روناسی جزو پرفروشترین طرح‌های فرش سجاده‌ای کاشان محسوب می‌گردد به طوری که از هر چهار مشتری یک نفر این فرش محرابی مسجدی را بر می‌گزیند. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش سجاده ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش طرح سجاده‌ی مسجد قرمز روناسی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش مسجد کاشان طرح ثریا

شرکت فرش مسجد کاشان ثریای کویر این طرح از فرش سجاده ای را در 3 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

سجاده فرش کاشان رنگ سبز طرح ثریا

فرش سجاده ای کاشان آبی فیروزه‌ای طرح ثریا

فرش محرابی کاشان گردویی طرح ثریا

قیمت سجاده فرش مسجد کاشان – ابعاد فرش سجاده ای مساجد و نمازخانه‌ها

شرکت سجاده فرش مسجد کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش محرابی قرمز ثریا

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای مسجد:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت سجاده فرش طرح ثریا:

بافت فرش سجاده ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش مسجدی شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش مسجد کاشان:

فرش محرابی مسجد رنگ روناسی ثریا در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت سجاده فرش مسجد کاشان ثریا کویر

ابعاد فرش سجاده‌ی ثریا کویر:

 ابعاد فرش سجاده‌ای مسجدی برای هر رول فرش محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش مسجد کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده مساجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، سجاده فرش طرح ثریا در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مسجد کاشان مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش مسجدی طرح ثریا

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش نماز روناسی ثریا

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش سجاده‌ی کاشان با طرح ثریا را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش مسجدی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش‎های اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *