فهرست مطالب این مقاله

فرش نمازخانه ( فرش مسجد ) – سجاده فرش و فرش سجاده ای کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش نمازخانه ای ( سجاده فرش ) طرح فردوس

فرش نمازخانه ی تشریفاتی طرح فردوس از طرح‌های غیر محرابی محسوب می‌شود. طراحی و رنگ بندی‌های این نمونه فرش سجاده ای را در ادامه می‌توانید ملاحظه کنید.

از حاشیه‌ی این فرش تشریفاتی مسجد معمولا به عنوان جای مهر نمازگزاران استفاده می‌گردد. فرش نماز طرح فردوس از جمله طرح‌های پرفروش در بین فرش های تشریفاتی محسوب می‌شود. این فرش پس از نصب، نمایی زیبا و یکدست را برای مسجد و نمازخانه ی شما به ارمغان می‌آورد.

این طرح به لحاظ ساختاری تا حدودی شبیه به طرح‌های شمسه‌ای نظیر سجاده فرش تشریفاتی شمسه (2) و فرش مسجد تشریفاتی طرح مکی می‌باشد. شما می‌توانید دیگر طرح های سجاده فرش ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده فرمایید.

رنگ بندی‌های فرش نمازخانه ای طرح فردوس

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان این طرح از سجاده فرش را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش تشریفاتی مسجد ( فرش سجاده ای ) طرح فردوس با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ای ( سجاده فرش تشریفاتی ) طرح فردوس با رنگ آبی فیروزه ای

فرش سجاده ای ( سجاده فرش غیر محرابی ) طرح فردوس با رنگ سبز یشمی

فرش نمازخانه ای بدون محراب ( فرش تشریفاتی ) طرح فردوس با رنگ کرمی

فرش سجاده ای تشریفاتی ( سجاده نماز ) طرح فردوس با رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده ای – قیمت فرش نمازخانه ای طرح فردوس

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش تشریفاتی طرح فردوس:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده ای طرح فردوس:

بافت فرش های سجاده ای ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ی طرح فردوس شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی:

فرش سجاده ی بدون محراب طرح فردوس در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد فرش سجاده ای و قیمت فرش نمازخانه ای طرح فردوس:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده فرش مساجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش سجاده ای را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت سجاده نماز طرح فردوس در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش سجاده به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد مفروش شده با فرش مسجد طرح فردوس

در اینجا یک نمونه‌ی مفروش شده از فرش سجاده‌ی مسجدی با طرح فردوس را می‌توانید مشاهده کنید. شما می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش نماز و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *