فهرست مطالب این مقاله

فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان ، خرید سجاده فرش از کارخانه فرش سجاده ای

فهرست مطالب این مقاله

فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان ، فرش سجاده‌ای طرح بارگاه سبز

فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان از سایت ثریا کویر کاشان به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد. فرش نماز سبز طرح بارگاه از جمله طرح‌های دوست داشتنی و زیبای ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش سجاده‌ی مسجد جزو فرش‌های مسجد محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان فرش سجاده ای رضوان را نام برد.

به منظور فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های فرش سجاده‌ای کاشان محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش مسجدی ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی بارگاه سبز یشمی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده ای بارگاه جهت فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان

شرکت فرش سجاده ثریای کویر جهت فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان این طرح از فرش مسجد را در ۴ رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان (بارگاه آبی)

فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان (بارگاه قرمز)

فروش اینترنتی فرش نمازخانه کاشان (بارگاه سرمه‌ای)

فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان (بارگاه گردویی)

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای مسجد به منظور فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش مسجد جهت فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای بارگاه سبز:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده:

بافت فرش‌های مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش محرابی طرح بارگاه شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم سجاده فرش کاشان:

فرش سجاده‌ی مسجد رنگ سبز بارگاه در تراکم‌های ۸۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۲۱۰۰، ۲۲۵۰ و به صورت ۴۴۰ شانه، ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش نماز مسجد ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش سجاده ای محرابی:

 ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش محرابی دارای عرض ثابت ۱۲۵ سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش سجاده‌ای مسجد:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی فرش مسجد ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش مسجدی طرح بارگاه در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش مسجد مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
۱۴۴۰۸۰۰نخ درصددارB
۲۵۰۰۸۰۰صددرصد اکریلیکB+
 ۳۵۰۰۱۰۰۰صددرصد اکریلیکA
۴۵۰۰۱۲۰۰صددرصد اکریلیکA
۵۷۰۰۲۱۰۰صددرصد اکریلیکA+
۶۷۰۰۲۲۵۰صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما ۴ مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش کاشان مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: ۰۹۱۳۳۷۶۸۱۴۴ – ۰۹۱۳۲۶۴۰۸۵۶

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش سجاده طرح بارگاه

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش نماز محرابی بارگاه

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز سجاده‌ای با طرح بارگاه را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این سجاده فرش کاشان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.