مشاوره و فروش: 09137292938

فرش سجاده ای کاشان ، فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد آبی طرح ثریا

//فرش سجاده ای کاشان ، فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد آبی طرح ثریا

فرش سجاده ای کاشان با رنگ آبی فیروزه‌ای (طرح ثریا)، فروش اینترنتی فرش سجاده‌ای

فرش سجاده ای کاشان آبی طرح ثریا از جمله طرح‌های دوست داشتنی و شیک ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این سجاده فرش مسجدی جزو فرش‌های سجاده‌ای محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های سجاده‌ی محرابی می‌توان فرش مسجدی رضوان را نام برد.

فرش سجاده ای کاشان ثریای آبی جزو پرفروشترین طرح‌های سجاده فرش کاشان محسوب می‌گردد به طوری که از هر چهار مشتری یک نفر این فرش مسجد را بر می‌گزیند. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش مسجد ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش سجاده ای کاشان

فرش طرح سجاده‌ی مسجد آبی فیروزه‌ای

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده ای کاشان طرح ثریا

شرکت فرش سجاده ای کاشان ثریای کویر این طرح از فرش محرابی مسجد را در 3 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد کاشان قرمز رنگ ثریا

فرش مسجد کاشان قرمز رنگ طرح ثریا

سجاده فرش کاشان - فرش سجاده ای کاشان

سجاده فرش کاشان رنگ سبز طرح ثریا

فرش محرابی کاشان قهوه ای رنگ ثریا

فرش محرابی کاشان گردویی طرح ثریا

قیمت فرش سجاده ای کاشان – ابعاد سجاده فرش مسجد و نمازخانه

شرکت فرش سجاده ای کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم سجاده فرش کاشان آبی

کیفیت نخ فرش سجاده ی مسجد:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش مسجد طرح ثریا:

بافت فرش سجاده‌ای مساجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه سجاده فرش محرابی شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش سجاده ای کاشان:

فرش سجاده ای کاشان رنگ آبی ثریا در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای کاشان ثریا کویر

ابعاد فرش محرابی ثریا کویر:

 ابعاد سجاده فرش محرابی برای هر رول فرش سجاده مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش سجاده ای کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده ای کاشان و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی فرش مسجد ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، سجاده فرش طرح ثریا در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده‌ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش کاشان مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

نمونه فرش سجاده‌ای کاشان در مسجد و میزان محبوبیت رنگ‌های فرش سجاده محرابی ثریا

آمار میزان فروش رنگ‌های فرش مسجد طرح ثریا

آبی فیروزه ای
سبز یشمی
قرمز زرشکی
سورمه ای
قهوه‌ای شکلاتی

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش نماز محرابی ثریا

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز سجاده‌ای با طرح ثریا را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای کاشان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

نمونه سجاده فرش سجاده ای کاشان در مسجد

نمونه مسجد شبیه سازی شده با طرح سجاده‌ی ثریا

2018-11-29T05:28:33+00:00

ثبت ديدگاه

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.