فهرست مطالب این مقاله

فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان ، خرید سجاده فرش مسجد از کارخانه فرش سجاده‌ای

فهرست مطالب این مقاله

فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان ، سجاده فرش مسجدی طرح بارگاه قرمز

فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان از سایت ثریا کویر کاشان به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد. فرش مسجدی قرمز طرح بارگاه از جمله طرح‌های دوست داشتنی و زیبای ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش سجاده‌ای مسجد جزو سجاده فرش‌های مسجد محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان فرش سجاده‌ی طرح رضوان را پرفروشترین سجاده‌ها نام برد.

به منظور فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های سجاده فرش کاشان محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش نماز مسجد ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی بارگاه قرمز روناسی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده بارگاه جهت فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان

شرکت فرش سجاده ثریای کویر جهت فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان این طرح از سجاده فرش کاشان را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان (بارگاه سبز)

فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان (بارگاه آبی)

فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان (بارگاه گردویی)

فروش اینترنتی فرش نمازخانه کاشان (بارگاه سرمه‌ای)

ابعاد و قیمت سجاده فرش مسجد به منظور فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان

شرکت سجاده فرش مساجد ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش محرابی جهت فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان

کیفیت نخ فرش سجاده‌ی محرابی بارگاه قرمز:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش محرابی مسجدی:

بافت فرش‌های سجاده‌ای مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش نماز محرابی طرح بارگاه شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم سجاده فرش کاشان:

سجاده فرش مسجد رنگ قرمز بارگاه در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش سجاده ای کاشان:

 ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجد محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش محرابی نماز را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش مسجد کاشان طرح بارگاه در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت سجاده فرش مسجد مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مسجد کاشان مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش سجاده طرح بارگاه

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش سجاده‌ی مسجدی بارگاه

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از سجاده فرش محرابی با طرح بارگاه را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای کاشان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *