فهرست مطالب این مقاله

قیمت سجاده فرش کاشان با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه ، سجاده فرش طرح طاها سبز

فهرست مطالب این مقاله

قیمت سجاده فرش کاشان با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه

قیمت سجاده فرش کاشان با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه در سایت ثریا کویر؛ فرش سجاده سبز طرح طاها از جمله طرح‌های پرفروش و شیک ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این سجاده فرش مسجدی جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان فرش نماز ثریا را نام برد.

به منظور خرید اینترنتی فرش مسجد با قیمت سجاده فرش کاشان درب کارخانه بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های فرش سجاده‌ای مساجد محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش سجاده ای ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی طاها سبز یشمی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده طرح طاها جهت خرید با قیمت سجاده فرش کاشان درب کارخانه

شرکت تولیدی فرش سجاده ثریای کویر جهت فروش اینترنتی این طرح فرش با قیمت سجاده فرش کاشان درب کارخانه این طرح از فرش مسجد محرابی را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

قیمت فرش سجاده ای کاشان با قیمت فرش سجاده‌ای درب کارخانه (طاها آبی)

قیمت فرش مسجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها قرمز)

قیمت فرش محرابی با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها گردویی)

قیمت فرش فرش سجاده مساجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها سرمه‌ای)

ابعاد و قیمت سجاده فرش کاشان (فرش سجاده‌ی طرح طاها)

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش سجاده‌ی کاشان (خرید آنلاین فرش مسجد با قیمت سجاده فرش دری کارخانه)

کیفیت نخ فرش محرابی طرح طاها سبز:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ی کاشان:

بافت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش مسجد طرح طاها شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم سجاده فرش مسجد:

سجاده فرش مسجد رنگ سبز طاها در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت سجاده فرش مساجد ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش سجاده مساجد:

 ابعاد فرش سجاده مساجد برای هر رول فرش محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش کاشان طرح طاها:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش مساجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش مسجدی طرح طاها در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مسجد مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده‌ای مسجد، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی مسجد مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش مسجدی طرح طاها

نمونه مسجد مفروش شده با فرش نماز مسجد طرح طاها

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش مسجد با طرح طاها را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای کاشان و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *