فهرست مطالب این مقاله

قیمت فرش محرابی با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه ، فرش محرابی طرح طاها گردویی

فهرست مطالب این مقاله

قیمت فرش محرابی با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه

قیمت فرش محرابی با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه در سایت ثریا کویر؛ فرش محرابی گردویی طرح طاها از جمله طرح‌های پرفروش و شیک ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این سجاده فرش جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان سجاده فرش نماز ثریا را نام برد.

به منظور خرید اینترنتی فرش محرابی با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های سجاده فرش مساجد محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش سجاده ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی طاها قهوه‌ای گردویی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش محرابی طرح طاها جهت خرید با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه

شرکت تولیدی سجاده فرش محرابی ثریای کویر جهت فروش اینترنتی این طرح فرش با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه این طرح از فرش سجاده‌ی مسجدی را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

قیمت سجاده فرش کاشان با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها سبز)

قیمت فرش سجاده ای کاشان با قیمت سجاده فرش درب کارخانه (طاها آبی)

قیمت فرش مسجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها روناسی)

قیمت فرش سجاده مساجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها سرمه‌ای)

ابعاد و قیمت فرش محرابی مساجد (سجاده فرش محرابی طرح طاها)

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش محرابی (خرید آنلاین فرش سجاده با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه)

کیفیت نخ فرش سجاده محرابی مسجد طرح طاها گردویی:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت سجاده فرش:

بافت فرش سجاده‌ای مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده طرح طاها شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم فرش محرابی کاشان:

فرش سجاده‌ای مسجدی کاشان رنگ گردویی طاها در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش محرابی ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش محرابی مساجد:

 ابعاد فرش سجاده‌ای محرابی برای هر رول فرش محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش کاشان طاها گردویی:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی سجاده فرش مساجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش محرابی را مستقیما از کارخانه‌ی فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، سجاده فرش طرح طاها در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده مسجدی مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده ای، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش سجاده‌ی مسجدی طرح طاها

نمونه مسجد مفروش شده با سجاده فرش طرح طاها

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از سجاده فرش محرابی با طرح طاها را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای مسجدی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *