فهرست مطالب این مقاله

مراحل سفارش سجاده فرش جهت فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجد

فهرست مطالب این مقاله

مراحل سفارش سجاده فرش برای مسجد و نمازخانه

شرکت سجاده فرش ثریا کویر کاشان مستقیما از کارخانه و بدون هیچ گونه واسطه‌ای اقدام به فروش اینترنتی فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن مذهبی نموده است که شما می‌توانید جهت سفارش سجاده فرش برای مسجد خود با ما تماس بگیرید و موارد زیر را برای ما اعلام کنید:

  • متراژ مورد نیاز
  • طرح انتخابی
  • شهر شما

جهت انتخاب طرح سجاده فرش و همچنین مطلع شدن از جزئیات خرید ادامه‌ی مطالب را دنبال کنید:

انتخاب طرح و رنگ سجاده فرش جهت سفارش سجاده فرش به صورت اینترنتی

به منظور سفارش اینترنتی سجاده فرش، شما می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی طرح‌های فرش سجاده‌ای سایت، طرح‌های محرابی و طرح‌های غیر محرابی و همچنین رنگ مورد پسندتان را انتخاب کنید.

در زیر چند طرح محبوب و پرفروش فرش سجاده را مشاهده می‌کنید؛ همچنین آمار محبوبترین طرح‌ها و رنگ‌های فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان را نیز می‌توانید ملاحظه بفرمایید:

پس از انتخاب طرح و رنگ مورد نظر خود، پلن ساده‌ای از مسجد یا نمازخانه‌ی خود ترسیم کنید به طوریکه طول و عرض و همچنین جهت قبله به طور دقیق در آن مشخص باشد تا تعداد رول مورد نیاز شما را محاسبه کنیم.

ابعاد فرش سجاده ای برای هر محراب (به ازای یک نفر)

ابعاد فرش سجاده ای استاندارد برای هر محراب (به ازای هر نفر) دارای طول یا ارتفاع ۱۲۵ سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و عرض ۶۳/۵ سانتی متر می‌باشد. این اندازه چه در فرش‌های دارای نقش محراب و چه در فرش‌های بدون محراب یکسان است؛ عکس‌های زیر را مشاهده کنید:

ابعاد فرش سجاده ای تشریفاتی مساجد

ابعاد سجاده فرش محرابی مساجد

به منظور خرید اینترنتی و سفارش سجاده فرش به صورت آنلاین چگونه از قیمت فرش سجاده ای مطلع شویم؟

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ و دستگاه‌های بافت ( فروش اینترنتی فرش سجاده ای ):

نخ به کار رفته در سجاده فرش‌های ثریا کویر صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

قابل ذکر است که بافت فرش‌های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه سجاده فرش های مسجدی شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسند.

شانه و رنج تراکمی:

سجاده فرش‌ها در تراکم‌های ۸۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰، ۲۱۰۰، ۲۲۵۰ و به صورت ۴۴۰ شانه، ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه تولید می‌شوند که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
۱۴۴۰۸۰۰نخ درصددارB
۲۵۰۰۸۰۰صددرصد اکریلیکB+
 ۳۵۰۰۱۰۰۰صددرصد اکریلیکA
۴۵۰۰۱۲۰۰صددرصد اکریلیکA
۵۷۰۰۲۱۰۰صددرصد اکریلیکA+
۶۷۰۰۲۲۵۰صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت فرش سجاده ای مسجد موثر است، شما می‌توانید فرش سجاده‌ی مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما ۴ مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده‌ای مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: ۰۹۱۳۳۷۶۸۱۴۴ – ۰۹۱۳۲۶۴۰۸۵۶

جهت آگاه شدن از قیمت سجاده فرش از طریق تماس صوتی: ۰۹۱۳۳۷۶۸۱۴۴ – ۰۹۱۳۲۶۴۰۸۵۶ – ۰۳۱۵۵۴۶۷۶۵۳

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

شما می‌توانید برای دیدن و همین طور مطلع شدن از آخرین طرح‌های فرش سجاده، ما را در کانال‌های زیر دنبال کنید:

آیا قیمت سجاده فرش مسجد به نوع طرح انتخابی ما نیز بستگی دارد؟

قابل ذکر است که قیمت فرش سجاده ای مسجد به نوع طرحی که شما انتخاب می‌کنید بستگی ندارد و قیمت آن برای انواع طرح‌های سجاده فرش ثریا کویر کاشان یکسان می‌باشد. شما همچنین می‌توانید نمونه مساجد فرش شده توسط ثریا کویر کاشان را نیز مشاهده بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.