فهرست مطالب این مقاله

پشتی محرابی مسجد – پشتی سجاده ای – پشتی هم طرح سجاده فرش مسجد

فهرست مطالب این مقاله

پشتی محرابی مسجد – پشتی سجاده ای (طرح طوبی)

پشتی محرابی مسجد در واقع همان پشتی می‌باشد که در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد با این تفاوت که هر پشتی سجاده ای، یک طرح محراب و یا طرحی همسو با سجاده فرش مسجد را دارا می‌باشد.

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان علاوه بر تولید انواع طرح‌های متنوع و به روز فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه‌ها، پشتی مسجدی نیز تولید می‌کند که دقیقا هم طرح با فرش‌های سجاده در مسجد می‌باشد تا بدین سو کاملا فضای داخلی مسجد یکنواخت و یکدست شود.

نمونه پشتی هم طرح فرش سجاده ای که در این قسمت خواهید دید، پشتی طرح طوبی می‌باشد که در ادامه نمونه‌های بافته شده از این طرح زیبا را مشاهده خواهید دید.

همچنین می‌توانید سایر طرح‌های فرش سجاده و پشتی مسجد ما را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های پشتی سجاده ای – پشتی محرابی مسجد طرح طوبی

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان، پشتی سجاده‌ای طرح طوبی را دقیقا هم طرح با فرش سجاده‌ی طوبی در 4 رنگ متنوع تولید می‌کند و شما می‌توانید با توجه به فرش سجاده موردنظرتان که در مسجد و نمازخانه قرار است استفاده کنید، رنگ بندی مناسب را انتخاب کنید.

پشتی طرح سجاده فرش (طوبی آبی)

پشتی محرابی برای مسجد (طوبی سبز)

پشتی محرابی مسجد (طوبی روناسی)

پشتی سجاده‌ای مسجد (طرح طوبی گردویی)

قیمت پشتی محرابی مسجد – کیفیت و ابعاد پشتی هم طرح سجاده فرش

کارخانه‌ی فرش سجاده ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرش و پشتی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ پشتی محرابی مسجد با طرح طوبی:

پشتی مساجد هم مانند فرش بافته می‌شوند و پس از بافته شدن به وسیله‌ی فوم تزریقی پر می‌شوند که در نتیجه نخ به کار رفته در پشتی‌ها هم مانند نخ مورد استفاده در ‌فرش‌ها، هیت ست شده (Heat Set) و صد در صد اکریلیک (Acrylic) می‌باشند و این ویژگی به معنای بدون پرز بودن پشتی برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت پشتی‌های هم طرح سجاده فرش:

بافت پشتی‌های سجاده‌ای ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد.

ابعاد استاندارد پشتی مسجدی طوبی:

ابعاد استاندارد هر پشتی مسجدی دارای طول 100 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر می‌باشد.

قیمت پشتی هم طرح فرش سجاده‌ای ثریا کویر کاشان:

از آنجاییکه پشتی‌های مسجد ثریا کویر معمولا به صورت جفتی و همچنین هم طرح با سجاده فرش مسجد بافته می‌شوند، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش و پشتی به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه پشتی محرابی هم طرح با فرش سجاده‌ی مسجد (طرح طوبی)

در اینجا شما می‌توانید یک نمونه‌ی بافته شده از پشتی مسجدی طرح طوبی را که هم طرح با فرش سجاده ای مسجد طوبی می‌باشد را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید به برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید و برخی از نمونه فرش‌های سجاده ای بافته شده و اجرا شده و نیز پشتی‌های بافته شده و اجرا شده در مساجد را نظاره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *