فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده رنگ سرمه‌ای طرح رضوان ، فرش سجاده مسجدی ثریا کویر کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده رنگ سرمه‌ای (طرح رضوان)، فروش اینترنتی فرش سجاده ای

فرش سجاده سرمه‌ای طرح رضوان از جمله طرح‌های محبوب ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این سجاده فرش جزو فرش‌های سجاده‌ی محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی مسجد می‌توان فرش سجاده‌ای ثریا را نام برد.

فرش سجاده رضوان سبز پرفروشترین طرح فرش سجاده‌ای کاشان محسوب می‌گردد به طوری که از هر سه مشتری یک نفر این فرش محرابی مسجدی را بر می‌گزیند. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و دلنشین را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای سجاده فرش ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش طرح سجاده مسجد رنگ سرمه‌ای

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده طرح رضوان

شرکت فرش سجاده ثریای کویر کاشان این طرح از فرش سجاده‌ی مسجدی را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

سجاده فرش رنگ سبز یشمی طرح رضوان

فرش سجاده ای آبی طرح رضوان

فرش محرابی قهوه‌ای گردویی طرح رضوان

فرش مسجد قرمز روناسی طرح رضوان

قیمت فرش سجاده ای – ابعاد فرش سجاده ی مساجد

شرکت سجاده فرش ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش سجاده سرمه‌ای

کیفیت نخ فرش سجاده کاشان:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت سجاده فرش محرابی طرح رضوان:

بافت فرش‌های سجاده‌ای ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش محرابی مسجد طرح رضوان شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش سجاده رضوان:

فرش سجاده سرمه‌ای رضوان در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده‌ای مسجد ثریا کویر کاشان

ابعاد سجاده فرش کاشان:

 ابعاد سجاده فرش محرابی برای هر رول فرش سجاده‌ای مسجد دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش سجاده‌ای کاشان:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی سجاده فرش مسجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نماز مسجد را مستقیما از کارخانه‌ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، فرش مسجد طرح رضوان در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده‌ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش سجاده‌ای، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده‌ای مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمام رنگ بندی‌های فرش مسجد رضوان

نمونه مسجد مفروش شده با فرش ماشینی طرح سجاده رضوان قرمز

در اینجا یک نمونه‌ی مفروش شده شده از فرش نماز مسجدی با طرح رضوان را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده محرابی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.