فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده کاشان – سجاده فرش محرابی طرح طوبی – فرش مسجدی

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده کاشان – سجاده فرش محرابی طرح طوبی

فرش سجاده کاشان با طرح طوبی از جمله طرح‌های محرابی می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه سجاده فرش ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش زیبای گل و بوته‌ در اطراف نقش محراب صورت گرفته است. این طرح به لحاظ ساختاری سبک متفاوتی را داراست و بالطبع علاقمندان خاص خود را دارد. این سجاده نماز از برخی جهات مشابه با فرش سجاده‌ی محرابی طرح جنات می‌باشد.

فرش مسجد طرح طوبی فضایی دلنشین و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح بیشتر در نمازخانه‌های مدارس و دیگر ارگان‌های دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فرش سجاده ای کاشان با طرح رضوان از جمله پرفروش‌ترین فرش‌های نماز می‌باشد؛ همچنین در بین طرح‌های جدید، سجاده فرش محرابی طرح خضرا جزء طرح‌های محبوب قلمداد می‌شود. سایر طرح‌های فرش سجاده ثریا کویر کاشان را نیز ملاحظه بفرمایید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده کاشان با طرح طوبی

شرکت فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان، فرش سجاده ی طرح طوبی را در 4 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح طوبی با رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح طوبی با رنگ سبز یشمی

فرش سجاده کاشان ( فرش محرابی ) طرح طوبی با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده کاشان ( فرش محرابی ) طرح طوبی با رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد سجاده فرش – قیمت فرش سجاده کاشان با طرح طوبی

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح طوبی:

نخ به کار رفته در سجاده فرش طوبی صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح طوبی:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده کاشان با طرح طوبی شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح طوبی:

فرش محرابی طرح طوبی در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد ، نمازخانه ها و مصلی ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد سجاده فرش و قیمت فرش سجاده کاشان طرح طوبی:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجدی طرح طوبی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز فرش سجاده ی طرح طوبی به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجد طرح طوبی

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش نماز طرح طوبی را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا دیگر مکان متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح طوبی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *