فهرست مطالب این مقاله

فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان ، خرید سجاده فرش محرابی از کارخانه فرش سجاده‌ای

فهرست مطالب این مقاله

فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان ، سجاده فرش مسجد طرح بارگاه گردویی

فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان از سایت ثریا کویر به صورت مستقیم از کارخانه صورت می‌گیرد. فرش مسجد گردویی طرح بارگاه از جمله طرح‌های دوست داشتنی و زیبای ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش سجاده‌ی کاشان جزو سجاده فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش سجاده ی محرابی مساجد می‌توان فرش مسجدی طرح رضوان را پرفروشترین سجاده‌ها نام برد.

به منظور فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های فرش سجاده ای محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای سجاده فرش ثریا کویر کاشان نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی بارگاه گردویی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی سجاده فرش بارگاه جهت فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان

شرکت فرش سجاده‌ای ثریا کویر جهت فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان این طرح از فرش سجاده مسجدی را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فروش اینترنتی سجاده فرش کاشان (بارگاه سبز)

فروش اینترنتی فرش سجاده ای کاشان (بارگاه آبی)

فروش اینترنتی فرش نمازخانه ای کاشان (بارگاه سرمه‌ای)

فروش اینترنتی فرش مسجد کاشان (بارگاه قرمز روناسی)

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای مساجد به منظور فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش سجاده ای جهت فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان

کیفیت نخ فرش مسجد بارگاه قهوه‌ای گردویی:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ی کاشان:

بافت فرش سجاده نماز ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش محرابی طرح بارگاه شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم سجاده فرش مسجدی:

فرش مسجد سجاده‌ای رنگ گردویی بارگاه در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ای کاشان ثریا کویر

ابعاد فرش محرابی مساجد:

 ابعاد فرش محرابی مساجد برای هر رول فرش سجاده دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت سجاده فرش ثریا کویر:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش سجاده‌ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش محرابی نماز را مستقیما از کارخانه‌ی فرش مسجدی ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، سجاده طرح بارگاه در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش محرابی کاشان، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش محرابی کاشان مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های سجاده فرش طرح بارگاه

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجدی بارگاه

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش مسجد محرابی با طرح بارگاه را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.