فهرست مطالب این مقاله

قیمت فرش مسجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه ، فرش مسجد طرح طاها قرمز

فهرست مطالب این مقاله

قیمت فرش مسجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه

قیمت فرش مسجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه در سایت ثریا کویر؛ فرش مسجدی قرمز طرح طاها از جمله طرح‌های پرفروش و شیک ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود. این فرش سجاده جزو فرش‌های محرابی ثریا کویر می‌باشد؛ در بین فرش‌های محرابی می‌توان سجاده فرش نماز ثریا را نام برد.

به منظور خرید اینترنتی فرش مسجدی با قیمت فرش مسجد کاشان درب کارخانه بهتر است بدانید که این طرح جزو محبوبترین طرح‌های فرش سجاده‌ای مساجد محسوب می‌گردد. این طرح زیبا پس از نصب، فضایی معنوی و روحانی و شاد را برای مسجد و نمازخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید از دیگر طرح‌های زیبای فرش سجاده‌ی ثریا کویر نیز دیدن فرمایید.

فرش ماشینی طرح سجاده‌ی طاها قرمز روناسی

دیگر رنگ‌های تولید شده‌ی فرش سجاده‌ی طرح طاها جهت خرید با قیمت فرش مسجد درب کارخانه

شرکت تولیدی سجاده فرش نماز ثریای کویر جهت فروش اینترنتی این طرح فرش با قیمت فرش مسجد درب کارخانه این طرح از فرش سجاده ای را در 4 رنگبندی دیگر نیز تولید می‌کند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید. شما با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی مکان متبرکه‌ی مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، می‌توانید رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

قیمت سجاده فرش کاشان با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها سبز)

قیمت فرش سجاده ای کاشان با قیمت سجاده فرش درب کارخانه (طاها آبی)

قیمت فرش محرابی با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها گردویی)

قیمت فرش فرش سجاده مساجد با قیمت فرش سجاده ای درب کارخانه (طاها سرمه‌ای)

ابعاد و قیمت فرش مسجد سجاده ای کاشان (سجاده فرش مسجدی طرح طاها)

شرکت فرش سجاده‌ای ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت، شانه و تراکم فرش محرابی (خرید آنلاین سجاده فرش با قیمت فرش مسجد درب کارخانه)

کیفیت نخ فرش محرابی مسجد طرح طاها قرمز:

نخ به کار رفته در این طرح صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت سجاده فرش مسجد:

بافت سجاده فرش مسجد ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده طرح طاها شبیه به فرش‌های دستباف به نظر می‌رسد.

تعداد شانه و تراکم فرش سجاده‌ای کاشان:

فرش سجاده‌ای کاشان رنگ قرمز طاها در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه‌ها از خرید فرش‌های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش مسجد ثریا کویر کاشان

ابعاد فرش سجاده‌ی مساجد:

 ابعاد فرش سجاده مساجد برای هر رول فرش محرابی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

قیمت فرش مسجد کاشان طاها قرمز:

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده‌ی فرش نماز سجاده‌ای مساجد و همچنین پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش محرابی را مستقیما از کارخانه‌ی فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت، سجاده فرش طرح طاها در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش به صفحه‌ی قیمت فرش مسجد سجاده ای کاشان مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

با توجه به انواع هزینه‌هایی که در قیمت موثر است، شما می‌توانید جهت فروش اینترنتی فرش مسجد سجاده ای، فرش مورد نظرتان را با توجه به جدول بالا انتخاب کنید و از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و هنگام تماس با ما (تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی) حتما 4 مورد زیر را ذکر کنید:

  1. تعداد شانه‌ی فرش سجاده ای کاشان مورد نظر شما
  2. تراکم سجاده فرش مسجد مورد نظر شما
  3. متراژ محل مورد نظر شما (مسجد – نمازخانه – مصلی و …)
  4. شهری که مسجد در آن واقع گردیده

جهت آگاه شدن از قیمت فرش سجاده‌ای از طریق شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتس اپ، وایبر: 09133768144 – 09132640856

جهت آگاه شدن از قیمت فرش مسجد و نمازخانه از طریق ایمیل: sorayakavircarpet@gmail.com

تمامی رنگ بندی‌های فرش سجاده‌ی مسجدی طرح طاها

نمونه مسجد مفروش شده با سجاده فرش طرح طاها

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از سجاده فرش محرابی با طرح طاها را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ای مسجدی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *