فهرست مطالب این مقاله

پشتی هم طرح فرش سجاده ای – پشتی محرابی برای مسجد – پشتی مسجد

فهرست مطالب این مقاله

پشتی هم طرح فرش سجاده ای – پشتی محرابی برای مسجد (طرح رضوان)

پشتی هم طرح فرش سجاده ای در واقع همان پشتی می‌باشد که در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد با این تفاوت که هر پشتی محرابی برای مسجد، یک طرح محراب و یا طرحی همسو با فرش سجاده‌ی مسجد را دارا می‌باشد.

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان علاوه بر تولید انواع طرح‌های متنوع و به روز فرش سجاده ای برای مساجد و نمازخانه‌ها، پشتی مسجدی نیز تولید می‌کند که دقیقا هم طرح با فرش‌های سجاده در مسجد می‌باشد تا بدین سو کاملا فضای داخلی مسجد یکنواخت و یکدست شود.

نمونه پشتی مسجد که در این قسمت خواهید دید، پشتی طرح رضوان می‌باشد که در ادامه عکس‌های نمونه‌ی بافته شده از این طرح زیبا را مشاهده خواهید دید.

همچنین می‌توانید سایر طرح‌های فرش سجاده و پشتی مسجدی ما را نیز مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های پشتی هم طرح فرش سجاده ای طرح رضوان

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان، پشتی مسجد طرح رضوان را دقیقا هم طرح با فرش سجاده ای رضوان در 5 رنگ مختلف و زیبا تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به فرش سجاده‌ی موردنظرتان که در مسجد و نمازخانه قرار است استفاده کنید، رنگ بندی مناسب را انتخاب کنید.

پشتی محرابی برای مسجد (رضوان سبز)

پشتی هم طرح فرش سجاده ای (رضوان آبی)

پشتی محرابی برای مسجد (رضوان سرمه‌ای)

پشتی هم طرح فرش سجاده ای مسجد (رضوان قرمز)

پشتی مسجد (طرح رضوان گردویی)

قیمت پشتی هم طرح فرش سجاده ای – کیفیت و ابعاد پشتی مسجد

کارخانه‌ی سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرش و پشتی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه‌ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ پشتی مسجد با طرح رضوان:

پشتی مساجد هم مانند فرش بافته می‌شوند و پس از بافته شدن به وسیله‌ی فوم تزریقی پر می‌شوند که در نتیجه نخ به کار رفته در پشتی‌ها هم مانند نخ مورد استفاده در ‌فرش‌ها، هیت ست شده (Heat Set) و صد در صد اکریلیک (Acrylic) می‌باشند و این ویژگی به معنای بدون پرز بودن پشتی برای نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت پشتی‌های هم طرح فرش سجاده:

بافت پشتی‌های سجاده‌ای ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد.

ابعاد استاندارد پشتی محرابی رضوان:

ابعاد استاندارد هر پشتی مسجدی دارای طول 100 سانتی متر و عرض 50 سانتی متر می‌باشد.

قیمت پشتی مسجدی ثریا کویر کاشان:

از آنجاییکه پشتی‌های مسجد ثریا کویر معمولا به صورت جفتی و همچنین هم طرح با سجاده فرش مسجد بافته می‌شوند، برای مطلع شدن از قیمت روز این فرش و پشتی به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه پشتی هم طرح فرش سجاده‌ی مسجد (طرح رضوان)

در اینجا شما می‌توانید یک نمونه‌ی بافته شده از پشتی مسجد طرح رضوان را که هم طرح با فرش سجاده ای مسجد می‌باشد را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید به برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید و برخی از نمونه فرش‌های سجاده ای بافته شده و اجرا شده و نیز پشتی‌های بافته شده و اجرا شده در مساجد را نظاره کنید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *