درباره ما2018-10-24T16:28:01+00:00
فرش مسجدی ثریا کویر کاشان

به سایت فرش سجاده ثریا کویر کاشان خوش آمدید.

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان از بزرگترین تولیدکنندگان فرش مسجد یا سجاده فرش در ایران می‌باشد. این شرکت در شهرستان کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران، با کوله باری از تجربه، فعالیت خود را به طور تخصصی بر روی طراحی و بافت فرش سجاده‌ای آغاز نموده است.

شرکت سجاده فرش ثریای کویر کاشان مفتخر است که با استفاده از مدرنترین ماشین آلات بافندگی نظیر وان‌دویل بلژیک، تکسیما و شونهر آلمان و با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه سهمی در مفروش نمودن مساجد و نمازخانه های کشور داشته باشد. این شرکت با آمیختن هنر اصیل ایرانی و ذوق و سلیقه‌ی امروزی در طراحی نقشه های فرش سجاده ای مساجد و همچنین با در نظر گرفتن فرهنگ‌های مختلف مردم ایران زمین، توانسته جایگاه ویژه‌ای در صنعت تولید فرش مساجد به دست آورد.

شرکت فرش ثریا کویر کاشان همچنین در زمینه‌ی صادرات سجاده فرش به خارج از کشور به خصوص حوزه‌ی خلیج فارس پا به عرصه گذاشته است و به عنوان کارآفرینی نمونه در کشور فعال می‌باشد.

بخشی از ویژگی های فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان

مایه‌ی افتخار ماست که در زینت بخشیدن مساجد و نمازخانه‌های شما سهمی را عهده دار هستیم.

تولید سجاده فرش کاشان

تولیدکننده‌ی برتر فرش سجاده ای

شرکت سجاده فرش ثریا کویر کاشان، به عنوان تولید کننده‌ی تخصصی و حرفه‌ای انواع فرش سجاده و فرش مسجد در پنج سال گذشته شناخته شده است.

صادر کننده فرش سجاده ای

صادر کننده‌ی موفق فرش سجاده ای

از افتخارات دیگر سجاده فرش ثریا کویر کاشان، صادر کردن انواع فرش سجاده به خارج از کشور به خصوص حوزه‌ی خلیج فارس می‌باشد.

نصب فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان

نصب و اجرای فرش مسجد با بهترین کیفیت

نیروهای نصاب ما در سریع‌ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می‌شوند تا نصب، برش، دوردوزی و اجرای فرش های سجاده ای را با ظرافت تمام انجام دهند.

فرش سجاده ای ثریا کویر کاشان

تنوع در طرح

از ویژگی‌های مهم فرش سجاده ثریا کویر کاشان، طراحی های خلاقانه و به روز سجاده فرش و همچنین در نظر داشتن فرهنگ‌های مختلف مردم ایران زمین می‌باشد.

فرش مسجدی ثریا کویر کاشان

تنوع در رنگ

رنگ بندی در طراحی فرش سجاده ای نیاز به تخصص دارد که فرش ثریای کویر کاشان با ارائه‌ی رنگ های متنوع سجاده فرش، در نشاط بخش بودن اماکن متبرکه، نقش به سزایی دارد.

سجاده فرش ثریا کویر کاشان

شست و شوی آسان

مقاومت، کیفیت و جنس سجاده فرش ثریا کویر کاشان به گونه‌ای است که شست و شوی فرش های سجاده ای را برای شما ساده و سریع خواهد نمود.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید.