فهرست مطالب این مقاله

فرش تشریفاتی مسجد طرح پردیس ترنج – فرش سجاده ای ( سجاده فرش ) کاشان

فهرست مطالب این مقاله

فرش تشریفاتی مسجد ( فرش سجاده ای غیرمحرابی ) طرح پردیس ترنج

فرش تشریفاتی مسجد طرح پردیس ترنج از جمله طرح‌های غیر محرابی می‌باشد. همانطور که عکس این نمونه فرش سجاده ای را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، طراحی آن شبیه به فرش سجاده تشریفاتی طرح کاشیکاری می‌باشد با این تفاوت که زمینه‌ی نسبتا خلوت تری داراست و برای کسانی مناسب است که علاقه‌ای به طرح‌های شلوغ در فرش ندارند. از جمله طرح‌های خلوت در بین فرش‌های سجاده، می‌توان فرش تشریفاتی مسجد طرح ستاره را نیز نام برد.

از حاشیه‌ی این فرش تشریفاتی مسجد که با ظرافت تمام طراحی گردیده، می‌توان به عنوان جای مهر نمازگزاران استفاده کرد. این سجاده فرش با طرح یکدست خود از جمله فرش‌های تشریفاتی محبوب و نسبتا پر فروش در بین فرش‌های مسجدی غیر محرابی به حساب می‌آید. فرش سجاده طرح پردیس ترنج پس از نصب، نمایی زیبا و یکنواخت را به مسجد و نمازخانه‌ی شما می‌بخشد. این طرح از جمله طرح های نوآور فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان محسوب می‌شود.

دیگر طرح‌های سجاده فرش ثریای کویر کاشان را نیز ملاحظه بفرمایید.

رنگ بندی‌های فرش تشریفاتی مسجد طرح پردیس ترنج

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان این طرح از فرش تشریفاتی مسجد را در 6 رنگ متنوع تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری نمازخانه و یا مسجد خود و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد تشریفاتی ( سجاده نماز ) طرح پردیس ترنج رنگ آبی فیروزه ای

فرش تشریفاتی ( سجاده فرش مسجد ) طرح پردیس ترنج رنگ سبز یشمی

سجاده فرش تشریفاتی ( فرش غیر محرابی ) طرح پردیس ترنج رنگ قرمز زرشکی

فرش تشریفاتی مسجد ( فرش سجاده ای ) طرح پردیس ترنج رنگ سورمه ای

سجاده فرش تشریفاتی ( فرش سجاده ) طرح پردیس ترنج رنگ کرم

فرش تشریفاتی ( فرش مسجد غیر محرابی ) طرح پردیس ترنج رنگ گردویی

کیفیت و ابعاد فرش سجاده – قیمت سجاده فرش تشریفاتی طرح پردیس ترنج

شرکت فرش سجاده ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن روحانی تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده تشریفاتی طرح پردیس ترنج:

نخ به کار رفته در فرش غیر محرابی طرح پردیس ترنج صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت سجاده فرش تشریفاتی طرح پردیس ترنج:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر کاشان با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده ای طرح پردیس ترنج شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش سجاده مسجدی طرح پردیس ترنج:

فرش سجاده ی غیر محرابی طرح پردیس ترنج در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین جدا خودداری کنید.

ابعاد فرش سجاده و قیمت فرش تشریفاتی مسجد طرح پردیس ترنج:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی سجاده فرش و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش مسجدی را مستقیما از کارخانه ی سجاده فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت سجاده فرش تشریفاتی طرح پردیس ترنج در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز سجاده فرش طرح پردیس ترنج به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش تشریفاتی طرح پردیس ترنج

در اینجا یک نمونه‌ی شبیه سازی شده از فرش تشریفاتی مسجد با طرح پردیس ترنج را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد، نمازخانه و یا مکان متبرکه‌ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با این فرش سجاده ی تشریفاتی و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *