فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای کاشان – سجاده فرش محرابی طرح بارگاه – فرش مسجد

فهرست مطالب این مقاله

فرش سجاده ای کاشان – سجاده فرش محرابی طرح بارگاه

فرش سجاده طرح بارگاه از جمله طرح‌های دارای محراب می‌باشد.

همانطور که عکس این نمونه سجاده فرش ( سجاده نماز ) را در ادامه ملاحظه خواهید کرد، در آن تلفیق خلاقانه‌ای از طرح محراب و نقوش زیبای گل و بوته‌ صورت گرفته است. جدا از نقش مایه‌های گل و بوته، در مرکز محراب نیز نقش ترنج به کار رفته است.

این طرح فرش سجاده ای از جمله طرح‌های نوآورانه‌ی شرکت ثریا کویر کاشان می‌باشد. در بین سبک‌های نوآورانه، شما را به دیدن سجاده فرش کاشان با طرح سلطان دعوت می‌کنیم.

فرش مسجد طرح بارگاه فضایی دلنشین و معنوی را برای نمازگزاران به ارمغان می‌آورد. این طرح جزء طرح های محبوب به شمار می‌رود. شما همچنین می‌توانید سایر طرح‌های فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان را مشاهده کنید.

رنگ بندی‌های فرش سجاده ای طرح بارگاه

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان این طرح از فرش سجاده‌ای را در 5 رنگ متفاوت تولید می‌کند که شما می‌توانید با توجه به معماری مسجد ، حسینیه ، مصلی یا نمازخانه‌ و همچنین با در نظر گرفتن فضای داخلی محل مورد نظرتان نظیر دیوار، سقف، نور و …، رنگ متناسب را انتخاب نمایید.

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح بارگاه با رنگ آبی فیروزه ای

فرش مسجد ( سجاده نماز ) طرح بارگاه با رنگ سبز یشمی

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح بارگاه با رنگ قرمز زرشکی

فرش سجاده ای ( سجاده فرش ) طرح رضوان با رنگ سورمه ای

فرش مسجدی ( فرش محرابی ) طرح بارگاه با رنگ گردویی

قیمت فرش سجاده ای – کیفیت و ابعاد سجاده فرش مسجدی طرح بارگاه

شرکت فرش سجاده‌ی ثریا کویر کاشان مفتخر است با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک که از سوی آزمایشگاه‌های معتبر نساجی تایید می‌گردد، فرشی مناسب و زیبنده برای مساجد و نمازخانه ها و دیگر اماکن متبرکه تولید کند:

کیفیت نخ فرش سجاده‌ای طرح بارگاه:

نخ به کار رفته در سجاده فرش بارگاه صد در صد اکریلیک (Acrylic) و هیت ست شده (Heat Set) است که این ویژگی به معنای بدون پرز بودن فرش نمازگزاران می‌باشد.

دستگاه‌های بافت فرش سجاده‌ای طرح بارگاه:

قابل ذکر است که بافت فرش های سجاده ای یا مسجدی ثریا کویر با استفاده از بروزترین ماشین‌آلات بافندگی در صنعت نساجی و با تکنولوژی بافت واندویل، تکسیما و شونهر آلمان صورت می‌گیرد؛ به طوریکه فرش سجاده‌ای طرح بارگاه شبیه به فرش های دستباف به نظر می‌رسد.

شانه و رنج تراکمی فرش محرابی طرح بارگاه:

فرش محرابی طرح بارگاه در تراکم‌های 800، 1000، 1200، 2100، 2250 و به صورت 440 شانه، 500 شانه و 700 شانه تولید می‌شود که درجه‌ی کیفی هر یک را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید. باید این را هم در نظر بگیرید که با توجه به پاخور بالای فرش مساجد و نمازخانه ها از خرید فرش های با تراکم پایین پرهیز کنید.

ابعاد و قیمت فرش سجاده ی طرح بارگاه:

ابعاد فرش سجاده ای برای هر رول فرش مسجدی دارای عرض ثابت 125 سانتی متر (یک متر و بیست و پنج سانتی متر) و طول دلخواه (طول آزاد) می‌باشد.

از آنجاییکه از کاشان به عنوان بزرگترین تولید کننده ی فرش سجاده‌ای و همچنین پایتخت فرش ماشینی یاد می‌شود و با توجه به اینکه شما فرش نمازخانه ای را مستقیما از کارخانه ی فرش ثریا کویر کاشان خریداری می‌کنید، بدون واسطه و با پایین‌ترین قیمت فرش مسجد طرح بارگاه در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شانه، رنج تراکمی و دیگر موارد، برای مطلع شدن از قیمت روز سجاده فرش طرح بارگاه به صفحه‌ی قیمت فرش سجاده ای مراجعه کنید. همچنین ما می‌توانیم نوع بافت، وزن، جنس و میزان نخ خاب را با توجه به بودجه‌ی پیشنهادی شما تطبیق دهیم.

با ما در تماس باشید، ما دوست داریم صدای شما را بشنویم.

ردیف شانه تراکم جنس نخ درجه کیفی
1440800نخ درصددارB
2500800صددرصد اکریلیکB+
 35001000صددرصد اکریلیکA
45001200صددرصد اکریلیکA
57002100صددرصد اکریلیکA+
67002250صددرصد اکریلیکA++

نمونه مسجد شبیه سازی شده با فرش مسجدی طرح بارگاه

در اینجا یک نمونه‌ی فرش شده از فرش نماز طرح بارگاه را می‌توانید مشاهده کنید. شما هم می‌توانید عکس مسجد ، نمازخانه ، حسینیه ، مصلی و یا مکان دیگر متبرکه ی مورد نظر خود را جهت مفروش شدن برای ما ارسال کنید تا با سجاده نماز طرح بارگاه و رنگ مورد نظر شما آن را شبیه سازی کنیم؛ جهت آگاهی از نحوه‌ی گرفتن عکس و ارسال آن برای ما، به انتهای برگه‌ی سجاده فرش اجرا شده در مساجد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *